Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 Енергетичний паспорт виготовляється після проведення енергоаудиту та виконання необхідних розрахунків. Енергопаспорт - це документ, який показує фактичне енергоспоживання будівлі. Перед тим як витрачати гроші на енергоаудит, бажано провести технічне обстеження будівель на предмет прихованих пошкоджень. Експертиза будівель і споруд може проводитися як візуально, так і за допомогою необхідного устаткування. Якщо ви впевнені, що з технічною стороною будівлі все відмінно, то тоді ми робимо енергетичне обстеження.

 

 Також ми можемо проконсультувати вас на що потрібно звертати увагу при технічному обстеженні. Енергоаудит бажано проводити у холодну пору року. Тоді ми можемо максимально детально обстежити всі вузли будівлі на предмет тепловтрат у ключових місцях.

 

 В енергетичному паспорті зазначають: адресу, клас енергоефективності, тип, об'єм, площа, мінімальні вимоги до енергоефективності для цього типу будівель, розрахункові та фактичні показники енергоспоживання, рекомендації щодо підвищення характеристик, ПІБ фахівця який склав документ.

 

 Ми можемо проводити аналіз енергоспоживання не тільки в побудованих будівлях, а й у таких, які ще будуються або навіть проектуються. У нас є комплекс програм і досвід в моделюванні енерговитрат на стадії проектування. Тобто, ми ще до будівництва будинку можемо знати скільки енергії він буде споживати під час експлуатації.

 

 Для будівель, які реконструюються і новобудов отримання енергетичного паспорта обов'язкова процедура. А для будівель які побудовані давно потрібно отримувати сертифікат енергетичної ефективності. Будинки площею більше 50 м2 сертифікуються в обов'язковому порядку. Закон про обов'язкову сертифікацію будівель вступає в силу з 1 січня 2017 року.

 

 Під дію закону не потрапляють п'ять категорій будівель: церкви-мечеті, виробничі підрозділи підприємств, пам'ятники культури і архітектури, тимчасові споруди з терміном служби до двох років, обєкти які будуються на підставі будівельного паспорта (приватні будинки до 2х поверхів з площею до 300 м2) .

 

 Для того, щоб дізнатися вартість такого аналізу, вам необхідно завершити роботи з утеплення, встановлення вікон і монтажу основного опалювального обладнання. Після цього приходьте до нас на консультацію і ми обговоримо необхідний обсяг робіт і ваші цілі щодо зменшення енерговитрат.