Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Методи вповадження систем енергоменеджменту ISO 50001-2011

При опитуванні більшості енергетиків, інженерів, працівників по обслуговуванню обладнання офісів, житлових, будинків, як малих так і великих підприємств, у цих людей часто просто не вистачає часу займатися енергозбереженням, оптимізацією роботи і пов'язаних з ними питань.

 

Вони виконують свої прямі зобов'язання по експлуатації, заміни обладнання, і його обслуговуванню. На відміну від цих завдань, енергоменеджер в рамках системи енергоменеджменту ставить перед собою мету максимально знизити споживання енергоресурсів (газ, тепло, електроенергія, вода).

 

По простому система енергетичного менеджменту - це інструмент, за допомогою якого Ви спочатку зрозумієте як йде споживання енергії, ставите оцінку слабких місць, продумуєте заходи з енергозбереження та намагаєтеся їх реалізувати.

 

І так опишемо коротко метод впровадження представленої системи за стандартом ISO 50001-2011. Але варто зазначити, що до кожного об'єкту потрібен свій, індивідуальний підхід. Наша робота - це прийти, побудувати і налагодити роботу служби енергетичного менеджменту.

 

І так весь проект можна розділити на наступні етапи:

 

1. Підготовчий етап.

Оцінка підприємства, оцінка потенціалу впровадження, експрес енергоаудит, розробка плану дій, ознайомлювальне навчання персоналу.

 

2. Побудова енергетичної політики.

Спільна робота наших фахівців з керуючими, робочими по розробці загальної концепції.

 

3. Енергетичне планування.

Формування фактичного енергобалансу, цільових показників енергоефективності, прогнозування споживання з урахуванням запропонованих заходів з енергозбереження; коригування плану по розробці системи енергетичного менеджменту.

 

4. Розробка документів.

За системою енергетичного менеджменту, системою моніторингу, мотивації персоналу та інших допоміжних документів;

 

5. Дослідна експлуатація розробленої системи енергоменеджменту.

На даному етапі відбувається виявлення всіх невідповідностей і їх усунення.

 

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію, технічну консультацію, обговорити оптимальний варіант ось наші телефони та електронна пошта.