Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Якщо ви хочете застосувати енергозберігаючі технології для дому, то раціональніше всього робити це після розрахунку часу окупності ваших ідей. Мати дані про те за скільки років окупляться вкладення потрібно і приватному забудовнику, і інвестору, і державі. Це дозволяє максимально доцільно використовувати кошти. Особливо це важливо якщо ви плануєте брати кредит.

 

 Енергозберігаючі будинки, проекти яких не проходили перевірку на повернення інвестицій зазвичай будуються, як рекламні об'єкти. Вони показують кваліфікацію будівельників, можливості нових матеріалів, інноваційні заходи. Будівництво таких котеджів іноді в кілька разів дорожче ніж традиційних.

 

І одна справа якщо держава підтримує впровадження сучасних технологій, а інша,  якщо за кожну модну фішку доводиться цілком платити з власної кишені. Той, хто будує свій будинок і рахує кожну копійку повинен ретельно розраховувати на скільки виправдані плановані витрати. Ви запланували заміну котла на більш сучасний і ефективний. Але після проведення розрахунків окупності може виявитися що комплексний підхід з утепленням фасаду окупиться набагато раніше. Та й чи можна буде заощадити на котлі, взявши менший за потужністю.

 

Будувати енергозберігаючі котеджі вигідно завжди.

 

Головне питання в тому на якій термін окупності вкладень ви згодні.

 

Адже для будівництва свого будинку, в якому ви збираєтеся жити довгі роки, час повернення інвестицій в 15-20 років вважається цілком нормальним. У вас є гроші на ці рішення зараз і раціонально їх вкласти в те, що підвищить ваш комфорт і значно знизить Ваші витрати на утримання котеджу в старості.

 

При будівництві комерційної нерухомості важливішим є інший підхід, адже довгі терміни окупності, - це заморожені оборотні кошти. У цьому випадку важливий баланс між необхідними вкладеннями і термінами повернення інвестицій.

 

Для бюджетної сфери, з її вічною проблемою нестачі коштів, потрібно знайти ті дії які принесуть найбільший ефект вже зараз і на які необхідно виділити найменшу кількість коштів.

 

Основна проблема з якою стикаються замовники це те що проектно-будівельні компанії хочуть зробити якомога більше робіт на одному об'єкті. Відповідно до проекту можуть складатися складні комплексні рішення, які не завжди виправдані.

 

Хто ще крім будівельників і проектантів може розібратися в цьому складному питанні?

 

Потрібна незалежна сторона, яка може кваліфіковано оцінити прийняті рішення і підказати найбільш раціональний шлях здійснення ваших завдань з енергозбереження.

 

Наші фахівці мають багаторічний досвід в оцінці та реалізації різних проектів з підвищення енергоефективності. І ми завжди раді поділитися своїми знаннями з вами.

 

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі питання щодо підвищення вашої енергоефективності.