Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Коли мова заходить про економію ресурсів і енергії на давно працюючому підприємстві, багато хто вирішує, що це складно зробити без значних інвестицій на утеплення, заміну вікон та обладнання на більш енергоефективні.

 

Так, варто погодитися, що ідеально утеплена будівля компанії з LED системою освітлення, новітнім обладнанням, сертифіковане за сучасними стандартами енергозбереження - це відмінно. Але де взяти на це кошти тому,  кому підприємство дісталося у спадок ще з радянських часів?

 

Думаєте з цієї ситуації немає виходу?

 

А ось і ні, адже енергозбереження на підприємстві може досягатися кількома шляхами. Для прикладу візьмемо вентиляцію виробничих приміщень. Якщо ми встановимо регулятори частоти обертання вентиляторів, які коштують дешево, у порівнянні з витратами на електроенергію, то у нас з'явиться можливість плавного регулювання вентиляційної системи. Відповідно знизяться експлуатаційні витрати і витрати на електроенергію за цим напрямком. Промислова вентиляція це лише один з прикладів можливої ​​економії.

 

А є ще освітлення, де економія може досягатися не тільки за рахунок заміни ламп, а й за рахунок управління світловими потоками (тобто освітлюємо тільки там, де точно має бути освітлення і тільки в потрібний час).

 

 Також енергію можна заощадити керуючи системою опалення та гарячого водопостачання. Енергозбереження на підприємстві може бути не тільки місцем куди потрібно постійно вкладати гроші, а й джерелом значної економії, а іноді і непередбаченого прибутку. Адже запасаючись вторинною енергією ми теоретично можемо зовсім відмовитися від опалення.

 

Не дарма законом про енергозбереження, який діє на території України з 26 липня 1994 року, передбачені Економічні санкції за марнотратне витрачання паливно-енергетичних ресурсів.

 

Але енергоменеджмент це все таки більше про інтелектуальне управління ресурсами. Якщо є великі втрати енергії в зв'язку з недостатнім утепленням будівлі, великими інфільтраційними втратами, старими вікнами, то спочатку бажано покласти край цим втратам. Визначити найбільші проблеми можемо ми. Наше завдання полягає в тому, щоб знайти ті необхідні рішення по зниженню енергоспоживання, які дадуть найбільший результат.

 

Що потрібно зробити щоб почати економити якомога швидше?

 

Зв'яжіться з нами і ми обговоримо ваші можливості для енергозаощадження. Для цього нам бажано провести енергоаудит підприємства. Ми маємо великий досвід в сфері енергозбереження та всі необхідні для цього інструменти.

 

Енергоменеджмент для підприємства це не модна фішка або панацея від всіх "хвороб", це сучасна система ставлення до наявних ресурсів. Адже те, що ми заощадимо сьогодні, нам не потрібно буде купувати завтра.