Підвищуємо Вашу
енергоефективність

У переважній більшості випадків кожен проект повинен відповідати деяким встановленим вимогам. Перерахуємо деякі з них в сфері енергозбереження та енергоефективності:

- прозора структура проекту з його змістом;

- фінансові інструменти;

- ефективне управління всією командою проекту;

- наявність висококваліфікованих фахівців;

- наявність фінансових ресурсів для реалізації;

 

Консультаційна допомога у супровіді інвестиційних проектів несе в собі можливість реалізації у нас кращих світових практик, враховуючи всі аспекти у визначенні потенціалу енергозбереження, а також підвищення класу енергетичної ефективності, як на виробництві, так і в житловому фонді.

 

Наприклад, проектний консультант, повинен відповідати як за реалізацію програми, так і за  маркетинговий, інформаційний та юридичний супровід інвестиційних проектів.

 

Зовнішні консультанти повинні налагоджувати взаємодії з підприємствами-учасниками, фінансовими організаціями у вивченні першочергових заходів з енергозбереження, розробляти заходи щодо їх втілення в життя, готувати всі необхідні документи для отримання державних, кредитних, грантових, або інших засобів.

 

Також варто відзначити, що зараз в подібних проектах велика увага приділяється питанням охорони навколишнього середовища.

 

На сьогоднішній день наша компанія впевнена, що нашій країні під силу успішно реалізовувати програми з підвищення енергоефективності, які допоможуть знизити рівень споживання енергоресурсів українських підприємств, багатоквартирних будинків, приватних домогосподарств, підвищити ефективність їх роботи, і як підсумок зменшити залежність від енергоносіїв.

 

Реалізація програм і супровід проектів кваліфікованими фахівцями, дадуть нам інструменти для впровадження складних енергетичних проектів, в ситуації з постійно зростаючою ціною на енергоносії в Україні.

 

Фахівці компанії SVN Energy нададуть Вам послуги з комплексного супроводу проектів в сфері енергоефективності, як з технічних так і з юридичних питань, починаючи від передпроектних і проектних робіт закінчуючи - монтажними роботами і сервісним обслуговуванням.

 

Також ми здатні знайти необхідні ресурси для реалізації і супроводу проекту.

 

З питань отримання консультації з програмах енергоефективності та супроводу проектів в Україні звертайтеся в проектний відділ фінансування "SVN Energy" в м.Києві по телефону (044) 277 36 11. Інформацію про ріхного роду кредитування в рамках енергоефективних проектів звертайтесь за телефоном +3 8 068 62 77 375.