Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Зараз ми всі стикаємося з ситуацією обмеженості енергетичних ресурсів, постійно зростаючою ціною на електроенергію, газ, ну і поганим впливом на навколишнє середовище. З цього ми і приходимо до загальної концепції зниження споживання енергії, а не масштабування її виробництва.

 

Тема енергозбереження набирає обертів в масштабах країни, а зокрема і в сільському господарстві. Вже не всі господарства йдуть за принципом: «треба виростити і зібрати більше», а багато хто починає оптимізувати свою роботу, зменшувати витрати, собівартість виробництва.

 

Сільське господарство - одна з самих вагомих галузей економіки нашої країни. З цього заходи з енергозбереження в аграрному секторі повинні вирішуватися комплексно, так як рішення окремих питань не дадуть позитивний результат.

 

Перш ніж почати щось робити, потрібно розібратися з причинами проблем, так би мовити з «коренем», самого енергоємного продукцією сектора. Адже важливим фактором при ціноутворенні є якраз таки енергоємність. Сільське господарство, для підвищення конкурентоспроможності виходу на ринок, підтримка попиту на продукцію, що випускається, буде неодмінно стикатися з необхідністю модернізації, переобладнання і прийняття цілісної програми з енергозбереження,  де ключовим завданням буде підвищення продуктивності і відчутне зниження енергоємності.

 

І так, які ж енергоресурси споживає аграрний сектор?

 

 

До основних можна віднести:

  1. - Централізоване / децентралізоване споживання теплової енергії.

  2. - Природний газ.

  3. - Електрична енергія.

  4. - Різноманітні горючі матеріали, або ж ПММ (паливно-мастильні матеріали).

Звичайно ж споживання тих чи інших ресурсів залежить в першу чергу від роду діяльності та продукції, що випускається. Як ми вже говорили до вирішення енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності потрібно підходити комплексно.

 

Але зокрема перерахуємо деякі заходи з енергозбереження, які за нашим досвідом найбільш підходящі:

 

Економія електрики за допомогою модернізації систем освітлення, дотримання графіків роботи технологічного обладнання, його характеристик, вчасно проводити сервісне обслуговування, заміна старих машин на нові більш енергоефективні.

 

Використання біопалива, як спосіб збільшити термін служби двигуна, зменшити викиди СО2.

 

Використання комбінованих агрегатів для більш якісної обробки грунту.

 

Економія споживання води за допомогою крапельного поливу - за допомогою якого вода потрапляє безпосередньо в корінь, при зменшенні витрат води в 2-3 рази.

 

Збільшення числа вторинних енергетичних ресурсів для обігріву приміщень в оренду, технічних складів і багатьох інших об'єктів.

 

Будівництво біогазових установок для скорочення витрат на обслуговування сільського господарства.

 

Рекуперація тепла, що виділяється від тварин.

 

Альтернативні джерела енергії - для переходу на автономне тепло та електропостачання. І багато інших.

 

Енергозбереження в сільському господарстві є обов'язковим інструментом при отриманні додаткового заробітку і правильного ведення бізнесу.

 

Компанія «SVN Energy» займається і такими питаннями, як енергозбереження в сільському господарстві. Ми розробляємо найсучасніші та ефективні технології і способи, які дозволять фермерам суттєво знизити витрати на електроенергію, опалення, вентиляцію та інші енергоємні процеси.