Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

Такий фактор як постійне збільшення вартості на газ, електроенергію, воду, тепло при централізованому теплопостачанні веде до загострення питання «правильного» побудова і функціонування системи обліку енергоресурсів.

 

Як вдома, так і в офісах, промислових підприємствах можна побудувати ефективний контроль і постійний аналіз за споживанням енергоресурсів. Его можна побудувати як уже на існуючій системі зі старих лічильників модернізувати їх, або ж побудувати нову повністю автоматизовану систему. 

 

Але як і в більшості випадків перед дачею будь-яких рекомендацій потрібно провести комплексну діагностику Вашої системи обліку. Серед основних проблем у більшості споживачів можна виділити:

- Відсутність будь-яких приладів обліку, що відразу ж призводить до зайвих витрат;

- Дуже низька якість приладів обліку, без можливості будь-якої їх модернізації;

- Відсутність цифрових виходів, для організації віддаленого доступу до лічильника;

- Завищена вартість елементів системи;

- Досить таки велика протяжність кабельної системи, яка за собою веде додаткові витрати на монтажні та сервісні роботи.

- Складность в експлуатації систем в цілому;

 

Основними перевагами діагностики систем обліку енергоресурсів можна вважати:

 - Підвищення оперативності передачі даних про спожитих ресурсах енергопостачальним організаціям;

- При добре відпрацьованій системі не тільки обліку а й моніторингу - це пряма передумова для загального скорочення споживання газу, палива, електроенергії; за спожите кількість ресурсів, як то кажуть «суто по лічильнику»;

- Можливість підключення багатотарифного підключення;

- Можливість інформування про деякі проблеми в системі (система інформування про всілякі пікових навантаженнях, проривів труб і так далі).

Так само при правильної діагностики з подальшої модернізації у Вас з'являється можливість створення диспетчеризації як інженерних систем так і окремо взятого обладнання.

 

Якщо у Вас є бажання отримати консультацію щодо тепловізійного обстеження магазинів, офісів, ресторанів і малого бізнесу, то звертайтесь до нас за телефонами:

 

+38 068 62 77 375 та +38 050 31 84 387 та ми відповімо на всі Ваші запитання. 

 

З повагою, 

головний енергоаудитор 

Петро Галабіцький.