Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Енергоаудит, що Ви отримуєте?

Багато будинків страждають від цілого ряду проблем, на  які не звертають увагу. Розуміння специфічних умов, які впливають на продуктивність, комфорт та споживання енергії  Вашим будинком, приходить до нас після проведення енергетичного обстеження (енергоаудиту).

 

Енергоаудит є фундаментальним, першим кроком в напрямку скорочення рахунків за комунальні послуги. Він допоможе власникам дізнатися, де і як їх будинки використовують енергію нераціонально, і що можна зробити, щоб виправити ситуацію.

 

Наші енергоаудитори використовують такий підхід до всього будинку, щоб оцінити, яким чином конкретні рішення повинні забезпечити максимальний комфорт і економію енергії.

 

На основі аналізу основних компонентів будівлі, які включають оболонку будівлі (стіни, перекриття, вікна), обладнання системи опалення, освітлення, ГВП, і багато іншого, а також взаємозв'язок цих різних компонентів, комплексне енергетичне обстеження надає картину того, як функціонує будівля.

 

Із загальної точки зору, проведення енергоаудиту надає величезні переваги:

1)      Це дозволяє знизити витрати на теплову та електро енергію на вашому підприємстві, офісі, ресторані, чи приватному будинку.

 

(Поліпшення оболонки будівлі шляхом герметизації повітря і збільшення ізоляції; установка віконних плівок, а також підвищення ефективності системи опалення приведуть до поліпшення комфорту при більш низькій вартості експлуатації. Підвищення продуктивності Вашого будинку після модернізації також означає більш рівномірне розподіляється тепла по всьому будинку.)

 

2)      Це допомагає зменшити залежність від зовнішніх джерел енергії.

 

3)      Це підвищить безпеку вашого енергопостачання.

 

4)      Це скоротить споживання природних ресурсів.

 

5)      Покращення якості повітря в приміщеннях

 

(Погана якість повітря в приміщенні може сприяти алергії, астмі, і більш серйозним довгостроковим проблемам зі здоров'ям. Це все посилюється недостатньою вентиляцією, поганою якістю повітря всередині приміщень, що є потенційно серйозною загрозою здоров'ю. Протягом усього аудиту будинку, будівельні експерти аналізують вентиляцію вашого будинку, щоб оцінити, чи правильно вона функціонує - і що можна зробити, щоб збільшити кількість свіжого повітря, що надходить в будинок, а також поліпшити якість повітря вашого будинку для вас і вашої родини.

 

6)  Більш висока вартість при перепродажі

 

(В епоху зростання цін на енергоносії, інвестиції в підвищення енергоефективності гарантуватиме, що ваш будинок отримує більш високу вартість при перепродажі)

 

На певному рівні, в тому числі з основних переваг проведення енергетичного аудиту є:

1)      підвищення комфорту тих, хто перебуває на об'єкті.

2)      збільшення терміну служби устаткування на Вашому об’єкті.

Таким чином, енергоаудит визначає яким чином відбувається споживання енергії, де відбуваються понаднормові втрати енергоресурсів, та розробляє заходи задля забезпечення максимальної ефективності та оптимізації споживання енергії.

 

Енергетичний аудит – це дорожня карта для підвищення ефективності використання енергії.

 

 Що входить у вартість проведення енергетичного обстеження?

-       Звіт з енергоаудиту (див. приклад нижче)

-       Енергетичний паспорт (див. приклад нижче)

-       Детальний економічний розрахунок (див. приклад нижче)

 

 ЗВІТ З ЕНЕРГОАУДИТУ 

 

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ 

 

ДЕТАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗРАХУНОК 

Якщо Ви зацікавилися питаннями енергозбереження то підписуйтесь на нашу розсилку і ми будемо відправляти вам корисні матеріали.

 

Або телефонуйте за телефонами +38 063 702 49 44 та ми відповімо на всі запитання щодо збереження енергії.