Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

Наші фахівці здійснюють розробку як проектної, так і конструкторської документації об'єктів, які знаходяться на стадії:

- Будівництва

- Розширення

- Реконструкції

- Капітального ремонту

- Технічного переозброєння

- Інженерної модернізації

- Термосанацї

 

З огляду на діяльність компанії в сфері енергозбереження та підвищення енергоефективності, ми стикалися з різноманітними будівлями, спорудами, складами для різних цілей. За допомогою енергетичного обстеження знаходили проблеми надмірного споживання енергоресурсів (газу, електроенергії, води, тепла). Наступним етапом замовнику пропонувалися заходи для поліпшення ефективності використання енергії.

 

Варто відзначити, що це були не стільки старі 30,40, 50 - літні будівлі, а й будівлі, які відносно недавно ввелися в експлуатацію. Основними проблеми приховувалися, як раз в неправильному підході до будівельного проектування і конструювання. Все це потім виливалося в надмірні витрати на опалення, освітлення, ГВС, і власник будівлі просто звертався до нас з приводу проведення енергоаудиту, щоб усунути прогалини в проектуванні.

 

Виділимо основні, типові помилки при неенергоефективному проектуванні:

Ø Типовий проект, який переходить «з рук в руки»

Ø На етапі проектування закладені неякісні матеріали та технології

Ø Нерозуміння проектанта поняття «енергоефективність»

Ø Відсутність комунікацій на рівні «замовник - проектант»

Ø Дуже стиснені терміни на розробку проекту

Ø Проектування і будівництво стартують разом

Ø Думка про те, що якщо є проект, то монтажники зроблять все правильно

Ø А також багато інших дрібних проблем, які потім збираються в величезну купу у звіті з енергоаудиту на 60 сторінок.

 

Тому ми рекомендуємо вже на етапі вибору компанії, яка буде займатися будівельним проектуванням і конструюванням, потрібно ретельно вивчити портфоліо, підходи до розробки проекту. Що хотілося б відзначити, - є у нашої компанії. Як вже говорилося, грунтуючись на численних енергетичних обстеженнях, ми зібрали кваліфікованих інженерів, проектувальників, енергоаудиторів, які всебічно вивчать майбутній об'єкт. Також при виконанні замовлення ми користуємося новітнім програмним забезпеченням європейської якості. Під час проектування, виконуємо технічні розрахунки, відтворюємо схеми, графіки, складаємо специфікації на основі понять енергоефективності та енергозбереження.

 

Ставимо перед собою завдання  закласти в проекті нормативну міцність, тривалу експлуатацію об'єкта, виключити перевитрату матеріалів і забезпечити мінімальні витрати на обслуговування будівлі в майбутньому.

 

Терміни виконання проектів визначаються згідно з договором, після узгодження з замовником.