Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

З кожним днем ​​використання альтернативної енергетики все більше набирає популярності. А все це тому, що потреба в енергії у нас зростає, природні енергоресурси не безмежні, а питаннями енергозбереження та підвищення енергоефективності практично ніхто толком не займається.

 

Використовуючи іноземний опит, після значного зростання тарифів, в Україні, також починається стрімкіше зростання використання поновлюваних джерел для генерації теплової та електричної енергії. Держава всіляко намагається стимулювати розвиток даної галузі. У перспективних планах довести частку альтернативних джерел в загальному енергетичному балансі до 20%.

 

Наша компанія “SVN Energy” також слідує світовому досвіду і рекомендує нашим клієнтам, при можливості, інтегрувати у власні інженерні мережі - енергію вітру, сонця, води.

 

Ми розробляємо різноманітні системи під індивідуальні можливості і завдання клієнта. Ось деякі з них:

· генерація електроенергії за допомогою сонця і вітру (повністю автономне або ж з підключенням до центральної системи);

· системи для постачання гарячої води на базі сонячної радіації;

· альтернативне тепло і холодопостачання на основі теплових насосів ( «вода / вода», «повітря / вода», «грунт / вода», «гібридні» та інші);

· системи з використанням біопалива;

· індивідуальні замовлення такі як: відбір теплоти від холодильної установки, побудова вертикального ґрунтового теплообмінника, «теплі фасади»;

· пропонуємо концепцію комплексної автоматизації інженерних систем, об'єднаних системою управління будівлею;

 

Також крім пошуку способів отримання енергії від поновлюваних джерел, альтернативна енергетика може використовувати технічні рішення по збору енергії від різних джерел. Так ми можемо доповнювати або ж збільшувати продуктивність: сонячні колектори - тепловими насосами, а сонячні панелі - централізованою електрикою при недостачі потужністі.

 

Використовуючи альтернативну енергетику автономно або ж у поєднанні з традиційними джерелами, ми отримуємо незалежність, істотну економію коштів і звичайно ж дбаємо про навколишнє середовище.

 

Роботи по установці, а також експлуатації таких систем повинні виконуватися тільки фахівцями, так як вони несуть відповідальність за правильну і безпечну роботу. Це буде розумним рішенням з перспективою на багато років.

 

Наші переваги як компанії:

Багаторічний досвід в ефективному використанні альтернативних джерел.

- Колектив кваліфікованих працівників, про яких говорять відгуки задоволених клієнтів.

- Грамотне технічне і сервісне обслуговування, так як, окрім монтажу, обслуговування відіграє головну роль в забезпеченні працездатності систем альтернативних джерел енергії.