Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Автоматизація квартир, котеджів і т.п

Для прикладу візьмемо приміщення, в якому головним джерелом енергії є електрика. При аналізі електроспоживання, виявляється певний розподіл витрат енергії за групами: 32% електроенергії витрачається на опалення (середньостатистична утеплена будівля), 26% на освітлення, а залишок на забезпечення життєдіяльності людини (приготування їжі та ГВП).

 

Як ви думаєте чи можна значно скоротити рахунки за електроенергію не утеплюючи будинок або не замінюючи обладнання?

 

Виявляється можна. За допомогою побудови розумних алгоритмів. У цьому нам допомагають системи "Розумний будинок".

 

Що це таке ?

У житті кожного домовласника важливі три чинники: комфорт, безпека, енергозбереження. Багато хто хотів би знехтувати останнім, але рахунки за електроегергію не дозволяють цього зробити. Комплект складається з безлічі елементів з різними завданнями і всі вони з'єднуються між собою в центральному комп'ютері. Через нього ви, за допомогою зручного інтерфейсу, керуєте усіма частинами. Алгоритми роботи налаштовані таким чином, щоб змушувати вас економити. Комп'ютер не дозволить одночасно включити і опалення і кондиціонування. А в сучасних умовах, для зниження споживання енергії, варто звертати увагу на всі деталі. Правильним налаштуванням елементів управління мікрокліматом можна домогтися істотного (до 20%) зниження електроспоживання. Ще 10-15% можна заощадити на освітленні.

 

Як ми цього доб'ємося?

Налаштуванням сценаріїв роботи опалення, при яких комфортна температура зберігається тільки тоді, коли ми в квартирі. У нічний час температура знижується. Це забезпечує нам економію і поліпшення здорової атмосфери в приміщенні.

Впровадження в систему освітлення датчиків присутності і освітленості з регулюванням яскравості в залежності про час доби. Адже нам не потрібно вночі включати світло в коридорі або туалеті на повну потужність.

Помічник відстежує погодні умови і управляє кондиціонуванням на аналогічних умовах.

Автоматичне регулювання сонцезахисту за сценаріями може значно знизити необхідність в кондиціонері. Можливість, керувати кліматичною технікою по датчику СО. Вентиляція буде включаться тільки коли це необхідно.

Це тільки частина можливостей. Також у вас з'явиться можливість управляти музикою, домашнім кінотеатром. Стежити за маленькими дітьми.

І раз ми завели розмову про дітей, то варто поговорити і про функції безпеки.

Розумний будинок дозволяє підключати охоронні пристрої, відео спостереження, вмикати освітлення на ділянці, стежити за можливими протіканнями, зв'язуватися з пожежними або охоронними службами в автоматичному режимі. При виникненні аварійної ситуації з водопроводом миттєво відключається подачу води і вам приходить повідомлення про пригоду. Так само аналізується газопостачання і склад повітря.

Ми вважаємо, якби такі системи стояли у кожній квартирі, то багатьом вдалося б уникнути дорогих ремонтів сусідам знизу.

 Управління розумним будинком можливо, як з внутрішнього пульта управління, так і на вашій сторінці в Інтернеті або в додатку на вашому смартфоні. Інтелектуальна структура легко розширюється необхідними елементами.

Наприклад, при придбанні електромобіля, ви легко зможете додавши необхідний елемент, управляти його зарядкою у потрібний час.

 

Якщо ви хочете скомпонувати і налаштувати таку систему, то звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у цьому.