Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Вся функціональність і «життєдіяльність» сучасних житлових будинків, офісних будівель, промислових підприємств і обладнання залежить від справної роботи численних інженерних систем. Тільки точна і злагоджена робота всіх їх компонентів може гарантувати безпеку і комфорт персоналу, випуск якісної продукції, раціональне використання ресурсів і т.п.

 

Для забезпечення безперебійного контролю за всіма процесами використовується система диспетчеризації. Вона дозволяє не тільки постійно відслідковувати процеси, але і управляти їх якістю, змінювати параметри систем автоматики. Це питання актуальне як для великих підприємств зі складними інженерними системами, так і для приватних заміських будинків.

 

Системи диспетчеризації інженерних систем дозволяє оперативно відслідковувати роботу будь-якого обладнання (електрообладнання, вентиляція, кондиціонування, опалення, теплові та холодильні установки, ліфти, водозабір, пожежна та охоронна сигналізації, пристрої обліку і т. П.). Ще більш актуальне це питання у випадках, коли обладнання рознесено територіально.

 

Всі інженерні системи будуються на засобах локальної автоматики (програмованих логічних контролерах нижнього рівня), які за допомогою вбудованих інтерфейсів передають дані на верхній рівень. Інформація може передаватися безпосередньо на SCADA-системи або за допомогою уніфікованих протоколів передачі (OPC-сервери). Всі дані надходять на єдиний сервер диспетчеризації (персональний комп'ютер або серверну станцію), який зберігає, обробляє інформацію і передає її в графічному вигляді на монітор користувача. Залежно від результатів обробки даних системою диспетчеризації формуються тривожні, аварійні або системні повідомлення. Повна інформація про роботу систем може бути доступна в будь-який момент часу.

 

Основні переваги систем диспетчеризації:

 

 

1. Дозволяє спостерігати за змінами параметрів системи в реальному часі.

2. Всі отримані дані архівуються і будуть доступні в будь-який момент часу.

3. При виникненні несправностей або інших непередбачених ситуацій система виводить відповідне повідомлення, доповнене звуковим сигналом.

4. Постійний контроль дозволяє знизити вплив на процеси людського фактора і виникнення інших позаштатних ситуацій.

5. Моніторинг інженерних процесів дозволяє відстежувати втрати в системах і, отже, збільшити економічну ефективність обладнання.

6. Візуалізація процесів дає можливість швидко діагностувати стан об'єктів.

7. Просте управління дає можливість скоротити кількість обслуговуючого персоналу.

 

Наявність систем диспетчеризації є незаперечною перевагою як для підприємства, оскільки вигідно виділяє його серед конкуруючих компаній, так і для жителів приватних будинків / квартир, які відчувають комфорт і безпеку.