Автоматизація та моніторинг інженерних мереж /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh Tue, 04 Dec 2018 18:01:19 +0000 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Системи моніторингу енергоресурсів /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/sistemi-monitoringu-energoresursiv /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/sistemi-monitoringu-energoresursiv

Системи моніторингу енергоресурсів використовується для повної / часткової автоматизації процесу передачі даних про споживанні енергоресурсів, формування бази за попередні періоди, а також для контролю за параметрами енергоносіїв.

 

Система використовується для реалізації заходів з енергозбереження та ефективного використання енергії, тепла, води при взаємодії організацій, що надають енергоресурси і кінцевих споживачів.

 

ЗАВДАННЯ

· Дистанційний моніторинг споживання всіх або частини використовуваних ресурсів, а також надання даних з приладів обліку теплоенергії; ГВП; холодного водопостачання; електричної енергії; витрати природного газу.

· Оперативно-диспетчерське управління, а також контроль параметрами енергоресурсів.

 

ПЕРЕВАГИ

- Відбувається зниження обсягів енергоспоживання за рахунок оперативного / дистанційного спостереження;

- Передача даних в автоматичному / напівавтоматичному режимі з програмованої періодичністю, або ж на вимогу від сервера;

- Можливість надання доступу до перегляду споживання обслуговуючим організаціям, кінцевим споживачам, інженерам

- Можливість формування екстрених повідомлень і своєчасна реакція в разі не нормованих показників.

- Підвищення енергоефективності об'єктів замовника;

- Аналіз приладів обліку енергоресурсів;

- Створення ефективної вертикально інтегрованої системи диспетчеризації;

- Зниження витрат на експлуатацію будівлі;

- Можливість прогнозування споживання енергоресурсів в майбутньому.

- Наявності можливості підключення до різноманітних приладів за цифровими інтерфейсами.

Загалом, система моніторингу енергоресурсів складається з контролерів, реєстраторів, програмних, технічних засобів збору, аналізу, візуалізації та обробки інформації.

 

ДОСЯГНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ЗА РАХУНОК:

· Виключення «людського фактора» при вимірюванні споживання і показників систем інженерного забезпечення;

· Точності, а також синхронності вимірювань;

· Скорочення транспортних витрат;

· Своєчасного виявлення і усунення втрат в мережах;

· Регулювання споживання енергоресурсів;

 

За додатковою інформацією звертайтеся до нас в компанію СВН Енерджі по тел .: +38 (044) 277 36 11; [email protected].

]]>
[email protected] (Super User) Автоматизація та моніторинг інженерних мереж Fri, 30 Sep 2016 08:02:57 +0000
Системи диспетчеризації /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/sistemi-dispetcherizatsiji /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/sistemi-dispetcherizatsiji

Вся функціональність і «життєдіяльність» сучасних житлових будинків, офісних будівель, промислових підприємств і обладнання залежить від справної роботи численних інженерних систем. Тільки точна і злагоджена робота всіх їх компонентів може гарантувати безпеку і комфорт персоналу, випуск якісної продукції, раціональне використання ресурсів і т.п.

 

Для забезпечення безперебійного контролю за всіма процесами використовується система диспетчеризації. Вона дозволяє не тільки постійно відслідковувати процеси, але і управляти їх якістю, змінювати параметри систем автоматики. Це питання актуальне як для великих підприємств зі складними інженерними системами, так і для приватних заміських будинків.

 

Системи диспетчеризації інженерних систем дозволяє оперативно відслідковувати роботу будь-якого обладнання (електрообладнання, вентиляція, кондиціонування, опалення, теплові та холодильні установки, ліфти, водозабір, пожежна та охоронна сигналізації, пристрої обліку і т. П.). Ще більш актуальне це питання у випадках, коли обладнання рознесено територіально.

 

Всі інженерні системи будуються на засобах локальної автоматики (програмованих логічних контролерах нижнього рівня), які за допомогою вбудованих інтерфейсів передають дані на верхній рівень. Інформація може передаватися безпосередньо на SCADA-системи або за допомогою уніфікованих протоколів передачі (OPC-сервери). Всі дані надходять на єдиний сервер диспетчеризації (персональний комп'ютер або серверну станцію), який зберігає, обробляє інформацію і передає її в графічному вигляді на монітор користувача. Залежно від результатів обробки даних системою диспетчеризації формуються тривожні, аварійні або системні повідомлення. Повна інформація про роботу систем може бути доступна в будь-який момент часу.

 

Основні переваги систем диспетчеризації:

 

 

1. Дозволяє спостерігати за змінами параметрів системи в реальному часі.

2. Всі отримані дані архівуються і будуть доступні в будь-який момент часу.

3. При виникненні несправностей або інших непередбачених ситуацій система виводить відповідне повідомлення, доповнене звуковим сигналом.

4. Постійний контроль дозволяє знизити вплив на процеси людського фактора і виникнення інших позаштатних ситуацій.

5. Моніторинг інженерних процесів дозволяє відстежувати втрати в системах і, отже, збільшити економічну ефективність обладнання.

6. Візуалізація процесів дає можливість швидко діагностувати стан об'єктів.

7. Просте управління дає можливість скоротити кількість обслуговуючого персоналу.

 

Наявність систем диспетчеризації є незаперечною перевагою як для підприємства, оскільки вигідно виділяє його серед конкуруючих компаній, так і для жителів приватних будинків / квартир, які відчувають комфорт і безпеку.

]]>
[email protected] (Super User) Автоматизація та моніторинг інженерних мереж Fri, 30 Sep 2016 08:02:30 +0000
Автоматизація квартир, котеджів і т.п /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/avtomatizatsiya-kvartir-kotedzhiv-i-t-p /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/avtomatizatsiya-kvartir-kotedzhiv-i-t-p

Для прикладу візьмемо приміщення, в якому головним джерелом енергії є електрика. При аналізі електроспоживання, виявляється певний розподіл витрат енергії за групами: 32% електроенергії витрачається на опалення (середньостатистична утеплена будівля), 26% на освітлення, а залишок на забезпечення життєдіяльності людини (приготування їжі та ГВП).

 

Як ви думаєте чи можна значно скоротити рахунки за електроенергію не утеплюючи будинок або не замінюючи обладнання?

 

Виявляється можна. За допомогою побудови розумних алгоритмів. У цьому нам допомагають системи "Розумний будинок".

 

Що це таке ?

У житті кожного домовласника важливі три чинники: комфорт, безпека, енергозбереження. Багато хто хотів би знехтувати останнім, але рахунки за електроегергію не дозволяють цього зробити. Комплект складається з безлічі елементів з різними завданнями і всі вони з'єднуються між собою в центральному комп'ютері. Через нього ви, за допомогою зручного інтерфейсу, керуєте усіма частинами. Алгоритми роботи налаштовані таким чином, щоб змушувати вас економити. Комп'ютер не дозволить одночасно включити і опалення і кондиціонування. А в сучасних умовах, для зниження споживання енергії, варто звертати увагу на всі деталі. Правильним налаштуванням елементів управління мікрокліматом можна домогтися істотного (до 20%) зниження електроспоживання. Ще 10-15% можна заощадити на освітленні.

 

Як ми цього доб'ємося?

Налаштуванням сценаріїв роботи опалення, при яких комфортна температура зберігається тільки тоді, коли ми в квартирі. У нічний час температура знижується. Це забезпечує нам економію і поліпшення здорової атмосфери в приміщенні.

Впровадження в систему освітлення датчиків присутності і освітленості з регулюванням яскравості в залежності про час доби. Адже нам не потрібно вночі включати світло в коридорі або туалеті на повну потужність.

Помічник відстежує погодні умови і управляє кондиціонуванням на аналогічних умовах.

Автоматичне регулювання сонцезахисту за сценаріями може значно знизити необхідність в кондиціонері. Можливість, керувати кліматичною технікою по датчику СО. Вентиляція буде включаться тільки коли це необхідно.

Це тільки частина можливостей. Також у вас з'явиться можливість управляти музикою, домашнім кінотеатром. Стежити за маленькими дітьми.

І раз ми завели розмову про дітей, то варто поговорити і про функції безпеки.

Розумний будинок дозволяє підключати охоронні пристрої, відео спостереження, вмикати освітлення на ділянці, стежити за можливими протіканнями, зв'язуватися з пожежними або охоронними службами в автоматичному режимі. При виникненні аварійної ситуації з водопроводом миттєво відключається подачу води і вам приходить повідомлення про пригоду. Так само аналізується газопостачання і склад повітря.

Ми вважаємо, якби такі системи стояли у кожній квартирі, то багатьом вдалося б уникнути дорогих ремонтів сусідам знизу.

 Управління розумним будинком можливо, як з внутрішнього пульта управління, так і на вашій сторінці в Інтернеті або в додатку на вашому смартфоні. Інтелектуальна структура легко розширюється необхідними елементами.

Наприклад, при придбанні електромобіля, ви легко зможете додавши необхідний елемент, управляти його зарядкою у потрібний час.

 

Якщо ви хочете скомпонувати і налаштувати таку систему, то звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у цьому.

 

]]>
[email protected] (Super User) Автоматизація та моніторинг інженерних мереж Fri, 30 Sep 2016 08:02:14 +0000
Автоматизація для комерційних будівель /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/avtomatizatsiya-dlya-komertsijnikh-budivel /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/avtomatizatsiya-dlya-komertsijnikh-budivel

Автоматизация підприємств для підвищення енергозбереження.

За статистикою, на опалення і охолодження будівель влітку витрачається 85% від загальних енерговитрат, а на освітлення - 15%.

Рішення для автоматизації інженерних систем дозволяють значно знизити енергоспоживання із застосуванням "розумних" алгоритмів.

У 2008 році в ЄС прийнята директива, по якій до 2020 року ставляться цілі щодо скорочення споживання енергії на 20%, зниження викидів парникових газів на 20%, досягнення 20% рівня ВДЕ. І відповідно назва цієї директиви: "20-20-20"

Зараз Європейський Союз активно надає підтримку тим забудовникам, які будують енергоефективні будинки, що дозволить істотно знизити енергоспоживання і викиди СО2. Особлива увага приділяється домівкам з нульовим споживанням "0-Homes"

Вже побудовані будинки поділяються на типи відповідно до потенціалу економії ресурсів. Для цього створюються експлуатаційні профілі комплексів. Вони відображають умови експлуатації, присутність людей, режими роботи інженерії (охолодження, опалення, вентиляція), клас енергоефективності ...

А - клас ефективного використання енергії - високий рівень енергоефективності систем автоматизації будівлі (САЗ) та управління технічними системами (УТС), реалізовано управління кліматичною технікою, витратою енергії і відбувається постійна оптимізація енергоспоживання.

B - клас має інженерію з удосконаленими САЗ і окремими елементами УТС. Зазвичай, - це системи контролю енергії та управління кліматом.

С - клас має звичайні рішення по управлінню. Термостатичні головки на радіаторах відсутні. Не ведеться контроль витрати енергії.

D - неефективні САЗ. Підлягають обов'язковій модернізаціі. Будівництво таких нових споруд не допускається.

Наприклад для класу D характерні наступні особливості: функції автоматизації відсутні, не мають електронних контролерів, витрата енергії не контролюється. Працює або обігрів або охолодження, вентиляція працює безперервно. Незважаючи на те, що люди в приміщенні знаходяться тільки 10-11 годин.

На противагу цьому, клас А має максимальний рівень енергозбереження за рахунок найсучасніших САЗ і УТС, впроваджений інтелектуальний контроль за включенням опалення і вентиляції. Є прив'язка до присутності людей в приміщенні.

Після аналізу великої кількості експлуатаційних профілів, можна зробити висновки: значне зниження енергоспоживання можна забезпечити в концертних і конференц-залах, торгових закладах. У готелях, офісах, школах, дитячих садках та ресторанах можна також значно поліпшити ситуацію. Але у будівлях де люди перебувають цілодобово, наприклад, в медичних закладах,  економія буде незначною.

Впровадження рішень по автоматизації будівель дозволяє значно знизити енергоспоживання без зміни конструктивних властивостей.

 

Орієнтовна економія ресурсів при досягненні класу А , у порівнянні з С:

офіси - 43%; школи - 34%; лікарні - 18%; готелі - 42%; ресторани - 40%; магазини та торгові центри - 49%; житлові будинки - 27%.

Аналіз експлуатаційних профілів дозволяє розробити ефективну програму роботи інженерних систем. Наприклад: аналізується прогноз погоди і може бути заблоковано включення системи опалення так, як до завершення робочого дня залишається 2 години (температура в неробочий час налаштована на +16) і за прогнозом очікується потепління.

Зауважимо, що для того щоб відповідати критеріям енергоефективного будинку, воно повинно мати не тільки сучасну інженерію, а й відповідні теплотехнічні характеристики.

 

Якщо ви хочете запровадити у своєму комплексі рішення по управлінню інженерними системами,то звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам розробити правильний алгоритм, і підібрати необхідне обладнання.

 

 

 

]]>
[email protected] (Super User) Автоматизація та моніторинг інженерних мереж Fri, 30 Sep 2016 08:02:00 +0000
Промислова автоматизація /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/promislova-avtomatizatsiya /poslugi/rishennya/avtomatizatsiya-ta-monitoring-inzhenernikh-merezh/promislova-avtomatizatsiya

Автоматизация підприємств для підвищення енергозбереження.

За статистикою, на опалення і охолодження будівель влітку витрачається 85% від загальних енерговитрат, а на освітлення - 15%.

Рішення для автоматизації інженерних систем дозволяють значно знизити енергоспоживання із застосуванням "розумних" алгоритмів.

У 2008 році в ЄС прийнята директива, по якій до 2020 року ставляться цілі щодо скорочення споживання енергії на 20%, зниження викидів парникових газів на 20%, досягнення 20% рівня ВДЕ. І відповідно назва цієї директиви: "20-20-20"

Зараз Європейський Союз активно надає підтримку тим забудовникам, які будують енергоефективні будинки, що дозволить істотно знизити енергоспоживання і викиди СО2. Особлива увага приділяється домівкам з нульовим споживанням "0-Homes"

Вже побудовані будинки поділяються на типи відповідно до потенціалу економії ресурсів. Для цього створюються експлуатаційні профілі комплексів. Вони відображають умови експлуатації, присутність людей, режими роботи інженерії (охолодження, опалення, вентиляція), клас енергоефективності ...

А - клас ефективного використання енергії - високий рівень енергоефективності систем автоматизації будівлі (САЗ) та управління технічними системами (УТС), реалізовано управління кліматичною технікою, витратою енергії і відбувається постійна оптимізація енергоспоживання.

B - клас має інженерію з удосконаленими САЗ і окремими елементами УТС. Зазвичай, - це системи контролю енергії та управління кліматом.

С - клас має звичайні рішення по управлінню. Термостатичні головки на радіаторах відсутні. Не ведеться контроль витрати енергії.

D - неефективні САЗ. Підлягають обов'язковій модернізаціі. Будівництво таких нових споруд не допускається.

Наприклад для класу D характерні наступні особливості: функції автоматизації відсутні, не мають електронних контролерів, витрата енергії не контролюється. Працює або обігрів або охолодження, вентиляція працює безперервно. Незважаючи на те, що люди в приміщенні знаходяться тільки 10-11 годин. 

На противагу цьому, клас А має максимальний рівень енергозбереження за рахунок найсучасніших САЗ і УТС, впроваджений інтелектуальний контроль за включенням опалення і вентиляції. Є прив'язка до присутності людей в приміщенні.

Після аналізу великої кількості експлуатаційних профілів, можна зробити висновки: значне зниження енергоспоживання можна забезпечити в концертних і конференц-залах, торгових закладах. У готелях, офісах, школах, дитячих садках та ресторанах можна також значно поліпшити ситуацію. Але у будівлях де люди перебувають цілодобово, наприклад, в медичних закладах,  економія буде незначною.

Впровадження рішень по автоматизації будівель дозволяє значно знизити енергоспоживання без зміни конструктивних властивостей.

Орієнтовна економія ресурсів при досягненні класу А , у порівнянні з С:

офіси - 43%; школи - 34%; лікарні - 18%; готелі - 42%; ресторани - 40%; магазини та торгові центри - 49%; житлові будинки - 27%.

Аналіз експлуатаційних профілів дозволяє розробити ефективну програму роботи інженерних систем. Наприклад: аналізується прогноз погоди і може бути заблоковано включення системи опалення так, як до завершення робочого дня залишається 2 години (температура в неробочий час налаштована на +16) і за прогнозом очікується потепління. 

Зауважимо, що для того щоб відповідати критеріям енергоефективного будинку, воно повинно мати не тільки сучасну інженерію, а й відповідні теплотехнічні характеристики.

 Якщо ви хочете запровадити у своєму комплексі рішення по управлінню інженерними системами,то звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам розробити правильний алгоритм, і підібрати необхідне обладнання.

]]>
[email protected] (Super User) Автоматизація та моніторинг інженерних мереж Fri, 30 Sep 2016 08:01:42 +0000