Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Вітрогенератори

Як всім відомо, природні енергетичні запаси зменшуються стрімкими темпами, що тягне за собою неухильне збільшення плати за природний газ, електроенергію, централізоване теплопостачання.
Все це і є рушійною силою до пошуку людства альтернативних і поновлюваних джерел енергії. Щоб забезпечити свої потреби в електроенергії за допомогою такого поновлюваного джерела як вітер - ми можемо надати Вам можливість скористатися вітрогенератором.

 

Для чого потрібен вітрогенератор?

- для забезпечення безкоштовної електроенергією;
- для автономного електропостачання;
- для забезпечення енергією в важкодоступних місцях.

 

Чим ми Вам допоможемо?


На перший погляд є безліч компаній, які займаються продажем «вітрогенератор на будинку». У них є готова продукція з певними характеристиками, які не завжди підійдуть Вам (необхідна швидкість вітру, висота щогли, і інші). З цього слід спочатку визначити головні цілі, завдання які Ви ставите перед собою, проаналізувати споживачів електричної енергії, їхні режими роботи, провести аналітичні розрахунку і підвести їх до економічних показників ефективності даного заходу. Для прикладу. Доцільно застосовувати даний пристрій в районах зі швидкістю вітру в межах від 4,2 метрів в секунду, що стосується до застосування вітрових генераторів на дому за містом - то добре себе проявили установки потужністю від 0,2кВт до 2,5кВт.

 

Хочеться також відзначити, що досить важливим етапом при виборі вітряного генератора є вибір самої моделі.

 

І так в загальному все вітрогенератори можна класифікувати за наступними критеріями:


- По осі обертання:
· З горизонтальною віссю обертання ротора (повертаються в бік вітру в автоматичному режимі).
· З вертикальною віссю обертання, перпендикулярно земній поверхні (є проблеми з використанням всієї потужності генерації через розташування осі, займають багато простору, але вони досить прости в установки).
- За кількістю лопатей:
· Дволопатеве.
· Трилопатеві.
· Багатолопатеву (число лопатей досягає таких значень як 50 і більше).
- За вживаним матеріалом виготовлення лопатей:
· «Вітрильник» - виготовляються з відносно дешевих матеріалів, конструктивно значно простіше.
· Установки з жорсткими лопатями - при виготовленні використовують склопластик або ж метал.
- По кроку гвинта:
· Фіксованої.
· Вимірюваний - веде до збільшення діапазону робочих швидкостей генератора, але до ускладнення конструкції вітрогенератора.

 

Після вибору моделі під Ваші запити, наступним етапом є якісний монтаж всієї системи поновлюваного джерела енергії. Бажано розміщення самої установки на різноманітних піднесених і рівнинних місцях без перешкод.

 

За цим якщо Вам цікавить дана тема - слід зателефонувати нам і отримати якісну консультацію, щоб в кінці повною мірою задовольнити свої потреби.