Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Обстеження тепловізором і виявлення протікання, а також виявлення прихованих комунікацій за допомогою цього обладнання досить таки новий універсальний метод, який заснований на неруйнівному контролі.

 

Кожен з нас зустрічався з проблемами несправності водопроводу, каналізації та опалення, протіканням води через щілини в покрівлі, поганою роботою теплої підлоги. Якщо не вирішити ці проблеми швидко, то вони з часом приведуть як мінімум до витратного ремонту або ж до великих капітальних витрат на заміну системи або частини огороджувальної конструкції.

 

Як правило, усі інженерні системи забезпечення квартири, будинку або ж офісу - приховані в стіні, за гіпсокартоном і їх не видно. А волога, яка просочується, дає про себе знати відразу ж. Але де шукати комунікації власники будинків у 80% випадків точно сказати не можуть.

 

Які проблеми можна вирішити за допомогою тепловізійного обстеження?

- Виявити точне місце прориву труб гарячого водопостачання.

- Виявити місце прориву труб опалення - при роботі системи опалення в номінальному режимі.

- Виявлення проривів, як в стінах, так і в підлозі, навіть при наявності зверху різноманітних матеріалів (стать, ламінат, плитка і так далі).

- Складання карт прихованих комунікацій.

- Складання повної схеми укладання системи «тепла підлога».

- Пошук місць засмічення труб опалення та гарячого водопостачання.

- Виявлення каналів системи вентиляції.

- Діагностика теплоізоляції систем вентиляції та кондиціонування.

 

Також возникають супутні завдання, які потрібно вирішувати. Явним прикладом є різноманітні монтажні роботи, які вимагають свердління стелі. Тобто при відсутності карти теплої підлоги Ви ризикуєте завдати шкоди системі опалення.

 

Завдяки нашому досвіду, після  тепловізійної діагностики ймовірність визначення вище перерахованих проблем досягає 93%. Час перебування нашого фахівця на об'єкті залежить від масштабу поставленого завдання, але в середньому тепловізійне обстеження займає від 1 до 2 годин максимум. А при визначенні локальних місць витоків - до 1 години.

 

Якщо у Вас виникли додаткові питання, наш менеджер відповість на них, можливо Ви відразу ж знайдете і вирішення тієї проблеми, яка не дає спокійно займатися своїми справами.

 

 

Якщо у Вас є бажання отримати консультацію щодо обстеження тепловізором і виявлення протікання, то звертайтесь до нас за телефонами:

 

+38 068 62 77 375 та +38 050 31 84 387 та ми відповімо на всі Ваші запитання. 

 

З повагою, 

головний енергоаудитор 

Петро Галабіцький.