Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Тепловізійне обстеження, що Ви отримуєте?

Для тих, хто хоче дійсно знизити рахунки за опалення, електроенергію, комунальні платежі, побудувати енергоефективний будинок, то обійти стороною теплоаудит, або ж обстеження тепловізором вони не мають право.

 

Тепловізор виявляє інфрачервоне випромінювання від магнітного спектра. отримане зображення називається термограммою, візуальним зображенням змін температури, виявлених в полі зору камери.

 

Є багато переваг використання тепловізійного обстеження для широкого спектра будівельних, електричних і механічних завдань. Основні переваги включають в себе:

 

Це економить гроші: При ранньому виявленні дефектних систем або компонентів (при утепленні для прикладу), відновлювальні роботи можуть бути заздалегідь заплановані і проводитися до виникнення більш серйозних проблем або пошкоджень, які можуть привести до довгих і несподіваним надмірних тепловтрат, великих рахунків за опалення, неправильного функціонування систем.

 

Після усунення усіх проблемних місць – можлива економія до 45% на рахунках за оплату опалення.

 

 

 

Це швидкий та дуже точний метод: Термічні дослідження можуть швидко сканувати і виміряти розподіл температури цілих поверхонь стін, вікон, перекриття, машин та електроустаткування в нормальних умовах навантаження, швидко і точно без необхідності тривалої підготовки або попередньої перевірки роботи.

 

На обстеження будинку на 100 м2 – потрібно до 1,5 годин.

 

 

Це абсолютно не руйнівний процес: тепловізор не вимагає фізичного контакту і, отже, не володіє можливістю для пошкодження систем або обладнання, що проходить тепловізійне обстеження.

 

Немає жодних додаткових робіт – лише візуальна діагностика.

 

 

Це знижує ймовірність серйозних проблем із здоров'ям і безпекою. Раннє виявлення проблем дозволить знизити потенціал для травм персоналу і ризик виникнення пожежі при пошкодженні електричного обладнання.

 

Виявлення появи грибка, плісняви, надлишкової вологи, протікань.

 

Докладніше про різновиди тепловізійного обстеження Ви можете переглянути тут.

Що входить в ціну тепловізійного обстеження?

1) Прибуття фахівця за вказаною адресою - до Вашого дому;

2) Проведення аналізу тепловізором - по гостам;

3) Відповіді на всі Ваші питання;

4) Відправлення звіту на Вашу електронну адресу. (див приклад).

 

 

 

 

Приклад звіту з тепловізійного обстеження:

А також додаткові заходи, та рекомендації стосовно енергозбереження

 

Якщо Ви зацікавилися питаннями енергозбереження то підписуйтесь на нашу розсилку і ми будемо відправляти вам корисні матеріали.

 Або телефоноуйте за телефонами: +38 063 702 49 44 та ми відповімо на всі запитання щодо збереження енергії.