Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Як нам всім відомо на сьогоднішній день державою реалізується безліч програм, які стимулюють населення зменшувати споживання енергоресурсів. Це відбувається під приводом зростання цін на газ, електроенергію, централізоване теплопостачання комунальні платежі. Тому попит на реалізацію проектів з енергозбереження в останні п'ять років значно зріс.


Також до цього потрібно приплюсувати такий фактор, що основні фонди наших підприємств технічно застаріли і фізично зношені. Ы тому для них є актуальним питання використання енергоефективного обладнання для технологічного переозброєння.


Але все ж в першу чергу потрібно визначити проблемні місця, які призводять до надмірного споживання енергії. Це можна зробити за допомогою енергетичного обстеження (енергоаудиту), з ним можна детально ознайомиться тут. Після обстеження фахівці, енергоаудитори представлят рекомендації по енергозбереженню з можливими технологіями і обладнанням для реалізації проекту.


На цьому етапі наша компанія починає ретельний підбір високоякісного обладнання під технічне завдання енергоаудитора. Беручи участь у багатьох проектах (котеджах, офісах, ресторанах, школах, підприємствах) ми направляли свою діяльність на нове обладнання із застосуванням техніко-економічних характеристик за європейськими стандартами з використанням і альтернативних джерел енергії для енергетичної сфери.


До переваг використання енергоефективного обладнання можна віднести: економічність (тільки ефективне використання енергії), екологічність, безпеку (значне зменшення викидів в атмосферу), універсальність (можливість поєднання з любими технологіями), надійність (термін деяких досягає 50 років) автономність, комфорт, документальний супровід.


Працюючи і з іноземними партнерами ми зупинилися на наступних підходах, які гарантують успіх у реалізації проекту:
- Індивідуальна робота з кожним клієнтом;
- Досить гнучка система ціноутворення;
- Дотримання термінів поставок;


Основні етапи до початку виконання монтажних робіт:
- Проведення енергетичного обстеження;
- Розробка перед проектних рішень;
- Розробка проекту (якщо це необхідно);
- Складання кошторису на закупівлю, яка узгоджуються і затверджується замовником;
- Після оплаченого кошторису розробляються плани замовлень і поставок інженерного обладнання.
- Вказується точний час поставки обладнання на об'єкт для підготовчих робіт монтажників;


Також слід зазначити, що реалізація проекту відбувається краще при схемі замкнутого контуру «проект, поставка, монтаж, сервіс», це дозволяє працювати успішно, виключаючи помилки і не втрачати час.


Все устаткування, яке ми пропонуємо, проходить сертифікацію в Україні та країнах Євросоюзу.


Увага!


Головне - не тільки провести монтаж обладнання, а й надалі грамотно використовувати його