Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

Бюджетна сфера в місті Лубни є одним з найбільших і, в той же час, найменш ощадливим споживачем енергетичних і водних ресурсів серед інших галузей місцевої економіки.

В рамках співпраці між керівництвом Лубенського лісотехнічного коледжу та ТОВ «SVN Energy» експерти досліджували та вивчали, які кроки слід здійснити аби модернізувати та підвищення рівень енергоефективності усього лісотехнічного коледжу зменшивши при цьому плату за енергоносії, який включає в себе:

- Головний навчальний корпус

- Гуртожиток №1

- Гуртожиток №2

- Лабораторію механізації

- Їдальню

- Котельню

- Склад

За результатами виконання положень про співпрацю виконаний детальний енергоаудит головного навчального корпусу лісотехнічного коледжу, а також експрес енергоаудити інших підрозділів.

7

Завданням енергетичного аудиту стало виявлення енергоефективних заходів, що забезпечать суттєве зменшення витрат енергоресурсів та коштів на оплату комунальних послуг, при забезпеченні комфортних умов перебування людей в будівлі.

В рамках поставленого завдання було виконано наступне:

• проведено обстеження та дана оцінка енергетичного стану будівель, їх інженерних систем;

• розроблений енергетичний паспорт будівель згідно ДБН В.2.6-31:2006;

• зроблена технічна та економічна оцінка ефективності 3-х варіан-
тів термомодернізації будівель.

За результатами проведеного енергетичного аудиту будівлі, запропоновані ряд заходів для зниження потреб в енергоресурсах на опалення та електропостачання. Запропоновані енергоефективні заходи згруповані по пакетах в залежності від капіталоємності та очікуваної економії енергетичних ресурсів.

8

При впровадженні оптимального пакету термомодернізації будівлі головного корпусу з інвестиціями в 1 769 000 грн. можна перевести будівлю із класу енергоефективності D в клас В, що призведе до економії енергоресурсів у 5 разів. Термін представленого проекту не перевищує 4 років.

За більш детальною інформацію звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

068 627 73 75

050 179 15 26