Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Зараз дуже актуальне питання про економію витрат енергоресурсів на опалення приміщень. В утеплення будівель вкладають чималі кошти і дуже часто не отримують бажаного результату. Причина, як завжди, в деталях і дрібницях. Приховані та дрібні, на перший погляд, не значні дефекти можуть значно знижувати ефективність виконаних завдань по теплоізоляції. Тому ще до початку утеплення слід провести тепловізійне обстеження, яке допоможе розрахувати необхідні витрати на утеплення. А після проведення утеплювальних робіт проконтролює результат і виявить всі недоліки монтажу утеплювачів, які можуть створювати тепловтрати.

Тепловізійним обстеженням виявляються інженерні помилки, дефекти матеріалів та дефекти після ремонту, за допомогою спеціальних приладів тепловізорів. В тепловізійному обстеженні, головне завдання перевірити і спрогнозувати стан житлового приміщення і виявити величезну кількість недоліків: в теплоізоляції, опалювальних системах, інженерних конструкціях, електропроводки, встановити причину високої вологості або сухості повітря та інші додаткові завдання. За допомогою тепловізійного обстеження можна:

1. Проконтролювати роботу пароізоляції. Виявити місця прояви конденсату на внутрішніх поверхнях приміщення. Розрахувати необхідну кількість і підібрати тип утеплювача.

2. Виявити засори опалювальних систем.

3. Сформувати планування раціонального розподілу обігрівальних вузлів опалювальних систем.

4. Виявити місця протікання дахів та труб.

5. Визначити наявність, розмір та місцезнаходження тріщин в стінах.

6. Визначити неякісну установку віконних і дверних блоків.

7. Проконтролювати герметичність віконних склопакетів.

8. Знайти джерело причини підвищеної вологості або сухості клімату всередині будівлі.

9. Простежити стан електропроводки для усунення слабких контактів, які можуть викликати пожежу при нагріванні від навантажень.

10. Знайти місця проживання гризунів та інших небажаних співмешканців.

Компанії, завдяки тепловізійному обстеженню вдалося виявити цілий ряд прихованих дефектів житлових будівель та відповідно до обстеження було зіставлено спеціальний звіт (паспорт).