Повышаем Вашу
энергоэффективность

О компании

 

SVN Energy – это успешная компанія, сформована з команди поєднання досвіду та молодості. Нами було успішно виконано низку енергоаудитів та в подальшому заходів з енергозбереження для навчальних закладів, дитячих садків, гуртожитків, готелів, приватних та комерційних об'єктів. Компанія є активним учасником міжнародних виставок, професійних конференцій та круглих столів по енергогенеруючим і альтернативним технологіям.

Фахівці підприємства ретельно вивчають передові технології енергозбереження. У виробництво запускаються тільки перевірені часом, сертифіковані і надійні технічні розробки. Ми продаємо не просто послуги з енергозбереження, ми впроваджуємо методи європейського підходу для енергоефективності будівель.

Співпрацюючи з SVN Energy, ви отримуєте готове інженерне рішення з виробництва енергії для ваших об'єктів, що забезпечує оптимальне поєднання витрат на установку і значне зниження витрат на експлуатацію.Інженерне рішення - це поєднання професійно розробленого під потреби Клієнта проекту, якісного обладнання, правильної його установки і робіт з налагодження системи на об'єкті Клієнта, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

SVN Energy працює у сфері енергозбереження як бізнес-структура, яка поєднує в собі європейські цінності та національнійдосвід і традиції.

 

Форма обратной связи:
Обратный звонок copy
Имя (*)

введіть ім'я
Телефон

введіть телефон
Электронная почта (*)

введіть пошту
Ваше сообщение

Неверный Ввод
Хочу подписаться на новости

Неверный Ввод