Підвищуємо Вашу
енергоефективність

9 лайфхаків для економії тепла з мінімальним бюджетом

      Щороку на планеті стає тепліше, ніж у попередніроки, це факт. Зміни вже видно неозброєним оком.

Клімат в Україні перетворився на різко континентальний, восени +25, а через день +6. Вже не стоїть питання про те, що щось потрібно робити зараз, робити потрібно вже вчора.

Багато хто говорить, що щоб глобально змінити систему потрібні величезні вкладення. У деяких випадках це так. Але що стосується нашого житла, то кожному доступні дії, які принесуть користь і природі, і заощадять ваші гроші.

 

Ось дев'ять початкових порад для економії:

 

 - Ставимо системи обліку енергії. Врахуйте, що якщо ви платите виходячи з норми на одного проживаючого, то найчастіше ви переплачуєте, і значно. Вплинути на суму платежу в цьому випадку неможливо.

- На електроенергію встановлюємо двухтарифні лічильники. В такому випадку електроенергія споживана з 23 до 7 ранку для вас в 2 рази дешевше ніж денна. Відповідно, пральну і посудомийну машину включаємо тільки вночі.

- Ставимо термостати з таймерами на систему опалення і налаштовуємо їх так щоб вночі і під час вашої відсутності температура знижувалася на 4-5 град С.

- Стежимо за тим, щоб радіатори опалювання не були перекриті шторами і меблями.

- Рекомендується за батареями опалення встановити теплові екрани.

- Замініть лампи розжарювання на світлодіодні лампи. Вони економніше в 10 разів.

- Встановіть в санвузлах лампочки з включенням світла від датчика руху і проблема не вимкненого світла вас більше не буде хвилювати.

- На кухні замість основного світла користуйтеся малопотужним підсвічуванням.

- При кип'ятінні води, чайник вимикайте заздалегідь, теплової інерції вистачить для потрібного нагріву.

  •  

Якщо Ви зацікавилися питаннями енергозбереження то підписуйтесь на нашу розсилку і ми будемо відправляти вам корисні матеріали.

 

Або телефоноуйте за телефонами +38 068 62 77 375 та +38 050 31 84 387 та ми відповімо на всі запитання щодо збереження енергії.

 

З повагою 

головний енергоаудитор

Петро Галабіцький