'));} АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ І ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ПАРАМЕТРІВ ГВП, ЦО

Підвищуємо Вашу
енергоефективність

+38 044 27 73 611

+38 063 70 24 944

АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ І ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ПАРАМЕТРІВ ГВП, ЦО

Автоматичне регулювання і дистанційний контроль параметрів гарячого водопостачання, центрального опалення на базі програмованого контролера. Автоматичне регулювання і дистанційний контроль параметрів теплоносія і гарячого водопостачання ділиться на дві економічно вигідні пропозиції для інженерних систем житлового будинку:

1. Автоматичне регулювання системи опалення - це автоматичне і (або) дистанційне керування витрати опалення регуляторами (клапанами) на подачі стояка центрального опалення (по кожному стояку окремо) рис.1.

Таке регулювання дозволить вчасно по температурі зовнішнього повітря на підставі показників датчиків або згідно прогнозів (з інтернету або інших джерел) за допомогою певного алгоритму виробляти точне регулювання стояків (температури в обратке). Також в враховується показання датчиків (температури і тиску) теплоносія, і показання датчиків температури встановлених у контрольних точках всередині будинку (на останньому і першому поверсі торцевих квартир тощо).

Процес регулювання стояків можна провести, попередньо встановивши відповідні обмежувальні пристрої на кожен стояк і проводити загальне регулювання всієї системи будинку (рекомендується для невеликих будинків зі своїм ІТП і для будинків включених за незалежною схемою).

При впровадженні автоматичного регулювання системи опалення, ми:

1) Раціонально використовуємо Г / кал. тепла;

2) Підвищимо термін служби обладнання;

3) Якісно розподілимо теплоносій на кожного споживача;

4) Раціонально розподілимо необхідну кількість теплоносія на стояк опалення;

5) Заощаджуємо до 30% тепла на опалення будинку.

2. Автоматичне регулювання системи гарячого водопостачання - це автоматичне і (або) дистанційне керування регуляторами (клапанами або частотними регуляторами насосів) тиску в системи гарячого водопостачання та температури циркуляції. Це в свою чергу призведе до 15% економії витрат на обслуговування обладнання і електроенергію. Всю роботу системи опалення та гарячого водопостачання в реальному часі і в наглядному вигляді можна вивести на екран оператора. Це можливо завдяки SCADA системі, на якій побудовано програмне забезпечення контролера. Це ж програмне забезпечення використовується для коригування окремих режимів при програмуванні (зміна алгоритму) контролерів. Робочі місця з відповідним набором інструментів для роботи з програмним забезпеченням, пишуться під вимогу замовника. Рис. 2

Розробник проекту - керівник відділу енергоефективності Тарас Рузин.