Підвищуємо Вашу
енергоефективність

+38 044 27 73 611

+38 063 70 24 944

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ БУДІВЛІ?

В останні роки проектувальники і будівельники все більше уваги приділяють підвищенню енергоефективності будівель і споруд, що будуються. Для вирішення проблеми щодо зменшення тепловтрат застосовують енергетичний аудит.

 

Енергетичний паспорт будівлі - офіційний документ, що свідчить про проведення подібного енергетичного аудиту.

 

Енергетичний аудит включає в себе комплекс заходів щодо визначення енергетичної ефективності будівлі та оцінки потенціалу енергозбереження. Результати аудиту фіксуються в енергетичному паспорті будівлі з подальшим присвоєнням йому певного класу енергоефективності.

 

Енергетичний паспорт будівлі відображає безліч актуальних даних про обсяги фактичного споживання енергоресурсів, супротив тепловим втратам зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін), про оснащеність приладами обліку.

 

Найважливішою інформацією, яка міститься в енергетичному паспорті, є перелік заходів щодо збільшення енергоефективності будівлі та зменшення обсягу споживаних енергоресурсів.

 

Для підготовки енергетичного паспорта будівлі використовується спеціалізоване обладнання, що дозволяє визначити фактичні значення показників. Одним з приладів, вживаних в енергоаудиті, є тепловізор, який здатний з точністю до 0,1 градуса визначити температуру будь-якій поверхні і визначити місця втрат тепла.

 

Для одержання енергетичного паспорта Вашої будівлі зверніться до нас. ТОВ "SVN Energy" виконає завдання будь-якої складності в області енергоаудиту та енергетичного обстеження в Києві та інших регіонах України.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

068 627 73 75

050 318 43 87