Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Інтелектуальні лічильники і регулятори

Інтелектуальні лічильники є наступним поколінням газових і електричних лічильників. Разом зі своїми прямими обов’язками, смарт-лічильники допоможуть Вам стежити за енергію, яку ви використовуєте у вашому будинку онлайн.

 

В Україні до 2025 року кожен будинок і бізнес планується облаштувати інтелектуальними лічильниками електроенергії, газу та тепла.

 

Як працюють інтелектуальні лічильники?

 

Інтелектуальні лічильники вимірюють загальну енергію, що використовується таким же чином, як традиційний, але вони також можуть сказати вам, коли ви використовували найбільше енергії,  її кількість і скільки це коштує. Крім того, вони мають можливість зв'язку, який дозволяє дані про споживання, які будуть відображатися на пристрої всередині вашого будинку - читати віддалено вашим постачальником енергії.

Для індивідуальних будинків надаватиметься цей пристрій є найбільш помітною частиною інтелектуальної системи обліку і надає найактуальнішу інформацію в реальному часі по газу, теплу і електроенергії, її використання в гривнях по тарифу, а також в одиницях енергії.

Дисплей також за вимогою представляє історичну інформацію про споживання, так що ви можете порівняти поточне і минуле використання.

 

 Які переваги смарт-лічильників?

 

Вони дозволяють бачити, коли ви використовуєте більше енергії і в скільки це вам обходиться. Це означає, що ви можете адаптувати споживання енергії і скоротити кількість не раціонального використання, щоб забезпечити економію фінансових коштів.

Вони надають вам точну і в режимі реального часу інформацію по вашому використанні енергії, що дозволяє приймати обґрунтовані рішення про свою енергоефективність. В даний час багато хто з нас отримує оціночні рахунку після того, як уже була використана енергія.

 

Інтелектуальні засоби управління опалення

 

Смарт терморегулятори представляють собою новий тип управління нагрівом, які підключаються до Інтернету, що дозволяє їм отримати доступ і дистанційно регулювати Ваше теплоспоживання. Вони можуть дати вам набагато більший контроль над опаленням, де б ви не були, та в будь-який час доби.

Є цілий ряд різних контролерів нагріву в даний час на ринку - кожен працює трохи по-різному і має різні функції. Деякі функції включають в себе:

·         віддаленого доступу, щоб вимикати або регулювати температуру в вашому домі, використовуючи мобільний додаток

·         можливість запам'ятовувати ваші режими використання енергії - ця інформація може бути використана для встановлення переваг автоматично опалення;

·         здатність контролювати нагрів в різних областях вашого будинку;

·         здатність надавати інформацію про те, скільки енергії використовує ваша система опалення. Деякі пристрої можуть зберігати інформацію, щоб ви могли бачити ваше використання енергії з плином часу.

 

Які переваги смарт-контролю опалення?

 

Вони дають вам можливість бути більш гнучкими з вашими настройками опалення.

Вони можуть допомогти вам більш ефективно управляти системою опалення і потенційно допомогти вам заощадити гроші. Наприклад, якщо ви збираєтеся бути вдома пізно ввечері, ви можете віддалено змінити налаштування, щоб запобігти надлишковому нагріванню,  до тих пір, поки не дійдете додому.

Вони дозволяють налаштувати опалення дуже легко, допомагаючи зробити ваш будинок більш комфортним дуже швидко.

 

Додаткову інформація, яку вони надають про використання енергії може допомогти вам виробити оптимальне опалення для вашого будинку, і показати вам будь-які марнотратні звички опалення.

 

Якщо у Вас з'явилось бажання встановити інтелектуальну систему керування опаленням то звертайтесь до нас за телефонами - 

+38 063 702 49 44