Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Ключові місця на які варто звернути увагу при утепленні стін

Якщо Ви надумали утеплити свій будинок, то ми хочемо вам дати кілька порад як це правильно зробити.
Почнемо:
Відповідально підходьте до вибору товщини утеплювача. Утеплення стін в нашому кліматі менше ніж 100 мм несе суто декоративний характер. При нормальному утепленні товщина вибирається залежно від матеріалу основної стіни, наявності в ній елементів з великою теплопровідністю (металеві вставки, балки ...) і норм енергозбереження, до яких ми прагнемо.
У більшості випадків, не слід утеплювати будинок зсередини. Адже в цьому випадку вам доведеться робити ідеальну пароізоляцію на всіх внутрішніх поверхонь. Що досить дорого та й не завжди реально.
За європейськими принципами утеплення слід не допускати розриву шару утеплювача. Це означає що шар утеплювача стін повинен з запасом перекривати шар утеплювача перекриття і підлоги першого поверху. Чому з запасом? Враховуйте, що стіна охолоджується не тільки перпендикулярно тепловому потоку. Тепло нагрітої стіни поширюється і вздовж її поверхні. З цієї причини так неефективно "наметові" утеплення стін, холод заходить "з тилу" утеплювача. Щоб цього уникнути потрібно перекрити йому хід для наступу. Потрібно утеплювати додатково мінімум 500 мм в кожну сторону від теплого приміщення. Наприклад, якщо ми розглянемо вузол примикання стіни і підлоги 1-го поверху, то утеплювач зі стіни повинен опуститися на 500 мм нижче рівня перекриття. У багатьох випадках він опускається нижче рівня землі.
Зверніть увагу на місця обпирання перекриття і над вікнами. Зазвичай в цих місцях ховаються бетонні балки, які несуть навантаження від перекриттів і стін. Ці балки пропускають більше холоду ніж основні стіни. Тому і шар утеплювача на цих місцях повинен бути більше.
Перед утепленням слід ретельно закрити всі щілини в стіні. Особливо. якщо ви вибрали паропроницаемий утеплювач. Через щілини і нещільності можливе проникнення водяної пари в шар утеплювача. Взимку цей пар замерзає і утворює крижану лінзу, яка руйнує і утеплювач і стіну.
Всілякі виступи, типу балконів. Слід ізолювати також як і стіни.
Ретельність виконання робіт при утепленні є обов'язковою. Адже недбало залишені нещільності в ізолюючому шарі можуть звести нанівець весь ефект від утеплення.

Якщо Ви задумали проводити цю роботу то звертайтеся до нас. Ми виконаємо необхідні розрахунки, підберемо потрібні матеріали і виконаємо цю роботу максимально якісно.