Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Комерційний Енергоаудит

Чому потрібно робити енергетичне обстеження в комерційному секторі?

Для цього є кілька причин, які говорять нам, що енергоаудит це правильне рішення для більшості власників будівель.

Причина №1 - скоротити свої операційні витрати, збільшити прибуток.

У ці дні невизначеності, важливо, щоб звести експлуатаційні витрати до мінімуму. Зайві витрати включають витрати на енергію, в тому числі яку ви втрачаєте і не використовуєте по призначенню. Експлуатуючи неефективну будівлю, ви переплачуєте за спожиту енергію. Це просто не має ніякого сенсу.

Хороший аудит будівлі покаже шлях, за допомогою якого Ви зможете знизити витрати на електроенергію, теплову енергію, ГВП від 10% до 40%. Для великих організацій це може бути істотним, і може створювати різницю між станами «на плаву» та «йти на дно».

Причина №2 - які заходи з енергоефективності будівель найкращі?

Є так багато продавців, що торгують ефективним обладнанням, утеплення, різноманітними пристроями генерації енергії, які, як передбачається, повинні привести нас до енергозбереження.  Просто тому, що цей пристрій дозволяє економити енергію, не означає, що це хороша інвестиція. І навіть якщо це хороша інвестиція, можуть бути кращі, доступніші інвестиції в енергоефективність.

Наприклад двокамерні склопакети, що часто рекламуються, як правило, заощаджують енергію, але для деяких будівель, вони принесуть невелику економію. А простим ефективним рішенням для вас може бути банальна заміна джерела тепла, так як можливо значно знизився його ККД, і через це він надмірно споживає газ.

Так як же визначити, які найбільш ефективні заходи щодо збереження енергії для вашого будинку? Відповідь на це запитання – енергоаудит.

Причина №3 - збільшити вартість Вашого об’єкту

Ми розуміємо аргумент, що якщо ваші орендарі платять рахунки за комунальні послуги, то немає ніяких причин, щоб вкладати гроші в створення вашої будівлі більш енергоефективною.  Але з часом тарифи на енергоносії ростуть, і Ви будете вимушені піднімати орендну плату.

Майте на увазі, що підвищення енергоефективності вашого будинку буде збільшуватися в ціні. Якщо у вас є ефективний, комфортний будинок, ваші орендарі будуть готові платити більш високу орендну плату, щоб зайняти цю будівлю.

В середньому за кожен долар, витрачений в області підвищення енергоефективності, оціночна вартість будівлі зростає в кілька разів.

Що таке енергоаудит комерційного сектору?

Енергоаудит - це процес оцінки вашого потенціалу для економії енергії. Для відображення результатів процесу оцінки використовується звіт з енергетичного обстеження.

Звіт з є ретельно продуманим планом який приведе вас до зниження витрат на енергоресурси (газ, елетроенергію, воду, тепло). Кожна будівля відрізняється, і кожна з них містить різні можливості, які можуть зменшити споживання енергії. Тому кожна окрема будівля вимагає свій власний унікальний енергетичний паспорт.

В ході енергетичного аудиту, енергоаудитор відвідає вашу будівлю, проведе розмову з обслуговуючим персоналом об'єкта, перевірить ваше освітлення, кондиціонування повітря, опалювальне та вентиляційне обладнання, засоби управління, охолодження, повітряні компресори, водо споживаюче обладнання, і все інше, що використовує енергію. Залежно від типу аудиту, аудитор може проводити вимірювання температури, тиску, рівня освітленості, переданої потужності, і інші речі.

Звіт енергоаудит, як правило, містить опис існуючого енергоспоживаючого обладнання будівлі, енергетичний баланс і, найголовніше, презентацію можливих заходів з енергозбереження . Кожен з цих заходів розроблено таким чином, що доповідь включає в себе:

·         опис існуючих умов

·         опис пропонованого заходу з енергозбереження

·         Очікувану річну економію

·         очікувану вартість реалізації

·         простий термін окупності і / або інші фінансові заходи, такі як повернення на заощадження інвестицій або життєвого циклу

Після того як ви отримаєте аудит в руки, ви можете приймати правильні рішення щодо того, куди вкладати свої гроші в області енергоефективності.