Підвищуємо Вашу
енергоефективність

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Прийміть рішення використовувати сучасне освітлення, яке на сьогоднішній день є самим енергоефективним і приносить нові ідеї в світлодизайн. У побутовому секторі Ви отримаєте сучасний дизайн, а в комерційному та промисловому значну економію ваших засобів.

 

Переваги рішення:

 

- Найвища енергоефективність серед усіх джерел світла;

- Компактність і легкість обладнання;

- Ресурс роботи до 100 000 годин.

Термін окупності: від 0,5 років.

 

Пропонуємо Вам варіант, а також безпосередній спосіб заміни люмінесцентної лампи на повноцінну світлодіодну.

 

Спочатку необхідно розуміти, що підбір світлодіодної лампи для заміни люмінесцентної не правильно проводити простим порівнянням такого параметру як світловий потік, що вимірюється в люменах. Особливості світлового випромінювання від світлодіода, вимагають дуже дбайливого аналізу, підбору в залежності від приміщення та інших характеристик.

 

Технологія отримання і характеристики світлового потоку у розглянутих джерел освітлення різні, тому порівнювати їх тільки по одному світловому потоку неправильно.

 

Взагалі-то, кінцевий параметр, який повинен цікавити нас при виборі світильника - освітленість (вимірюється в люксах). Для визначення освітленості від люмінесцентної лампи необхідно розуміти ряд деталей, такі як втрати світлового потоку в світильнику, характеристики освітлюваних предметів, геометрія приміщення, та інші. Для розрахунку освітленості від світлодіодної лампи використовуються ті ж характеристики, але з урахуванням особливостей роботи світлодіода ці параметри мають інші значення. Іншими словами, в одному і тому ж світильнику світлодіодна лампа з меншою кількістю люмен, як правило, буде висвітлювати наше робоче простір краще, ніж люмінесцентна лампа. Нижче наведені світлодіодні аналоги для заміни поширених люмінесцентних ламп.

 

 * - Фактично, люмінесцентна лампа споживає разом з дроселем світильника не менше 21,5 Вт

 

Якщо у вас виникли питання по вибору рішень освітлення на основі світлодіодів то телефонуйте до нас за телефонами: 

+38 063 702 49 44