Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Для того, щоб побудувати для Вас систему ефективного, а головне економічно вигідного опалення, наша компанія пропонує враховувати два критерії: - вартість системи опалення; - матеріал, який буде передавати енергію теплоносію. Не існує шаблонних рішень, які можна застосувати для кожного помешкання.

 

Ідеального, шаблонного рішення не буває!

 

Разом з тим, бувають «ідеальні рішення» конкретно для Вашого будинку, які можна рекомендувати лише після відвідування об’єкту. Наші спеціалісти проводять безпосередній огляд будинку, вивчають конструктив, наявну систему опалення, теплові втрати будинку і лише після цього надають Вам можливі варіанти – а не говорять «1 кВт потужності котла на 10 м2 Вам цілком вистачить», хоча це і не завжди так.

 

Для кінцевих висновків необхідно оглянути віконні конструкції, вивчити характеристики стін, даху, цоколю, ефективність роботи старої системи опалення, і лише тоді вирішувати питання фінансування модернізації, виходячи з можливостей замовника та його побажань. Для прикладу, найдорожчим опалювальним матеріалом є електрика та газ, а найдешевшим - дерево і вугілля. Проте, орієнтуючись на більш дешеві матеріали, потрібно подумати про можливість їх накопичення та зберігання в необхідних обсягах. Крім того необхідно передбачити резервні можливості для опалення на випадок форс мажорних обставин, які не дозволять вчасно отримати сировину. Тому звертайтеся до нашої компанії за ефективними рішеннями, які будуть працювати саме для Вас. Ми надамо детальну консультацію по телефону з подальшим виїздом спеціаліста на об’єкт.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

068 627 73 75

050 318 43 87