Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Як правильно економити енергетичні ресурси.

Для початку потрібно розібратися у визначеннях.

Перше, що таке енергетичні ресурси а друге, що значить правильно. Під енергетичними розуміються всі ресурси які ми використовуємо в процесі роботи або життєдіяльності для задоволення своїх потреб. Це електроенергія, паливо для обігріву та приготування їжі (газ або дрова) або теплова енергія (якщо ми живемо в багатоповерховому будинку підключеному до загальної мережі теплопостачання).

А під правильними ми маємо на увазі ті дій, витрати на які призведуть до зменшення тепловтрат і плат за енергоресурси в найкоротші терміни.

Для визначення вірного шляху економії енергетичних ресурсів потрібно провести комплексне обстеження всіх конструкцій та інженерних систем для визначення місць для поліпшення. Після цього складається перелік рішень для впровадження і оцінюється їх економічна доцільність.

 

На думку компанії SVN-Energy правильний перелік рішень для економії енергії виглядає так:

В першу чергу варто впроваджувати рішення з мінімальними вкладеннями. Усунути дефекти огороджуючих конструкцій. Встановити автоматичні закривачі вхідних дверей (актуально ОСББ) Автоматизувати  системи освітлення (установка датчиків освітленості та руху, розробка програм управління освітленням). Далі йде впровадження автоматичного регулювання температури всередині будівель в залежності від погодних умов і налаштування економічного температурного режиму будівлі.

Наступним етапом буде налагоджування системи опалення. На цьому етапі можуть проводитися такі роботи: Регулювання і балансування системи опалення, заміна радіаторів на більш ефективні, установка систем індивідуального регулювання температури, встановлення квартирних лічильників тепла, поліпшення роботи системи вентиляції.

На заключному етапі проводиться повна термомодернізація будівель, заміна віконних конструкцій або склопакетів на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів, впровадження систем отримання тепла і електроенергії з поновлюваних джерел енергії.

 

Якщо ви зважилися на комплексне поліпшення ваших будівель в напрямку енергоефективності то звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам виробити правильний план дій.

 

З повагою Павло Бирюкович

Керівник відділу енергоефективності

СВН-Енерджі

0503582282

0975153839