СТАТТІ /statti Tue, 04 Dec 2018 11:00:58 +0000 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Як правильно економити енергетичні ресурси. /statti/yak-pravilno-ekonomiti-energetichni-resursi /statti/yak-pravilno-ekonomiti-energetichni-resursi

Для початку потрібно розібратися у визначеннях.

Перше, що таке енергетичні ресурси а друге, що значить правильно. Під енергетичними розуміються всі ресурси які ми використовуємо в процесі роботи або життєдіяльності для задоволення своїх потреб. Це електроенергія, паливо для обігріву та приготування їжі (газ або дрова) або теплова енергія (якщо ми живемо в багатоповерховому будинку підключеному до загальної мережі теплопостачання).

А під правильними ми маємо на увазі ті дій, витрати на які призведуть до зменшення тепловтрат і плат за енергоресурси в найкоротші терміни.

Для визначення вірного шляху економії енергетичних ресурсів потрібно провести комплексне обстеження всіх конструкцій та інженерних систем для визначення місць для поліпшення. Після цього складається перелік рішень для впровадження і оцінюється їх економічна доцільність.

 

На думку компанії SVN-Energy правильний перелік рішень для економії енергії виглядає так:

В першу чергу варто впроваджувати рішення з мінімальними вкладеннями. Усунути дефекти огороджуючих конструкцій. Встановити автоматичні закривачі вхідних дверей (актуально ОСББ) Автоматизувати  системи освітлення (установка датчиків освітленості та руху, розробка програм управління освітленням). Далі йде впровадження автоматичного регулювання температури всередині будівель в залежності від погодних умов і налаштування економічного температурного режиму будівлі.

Наступним етапом буде налагоджування системи опалення. На цьому етапі можуть проводитися такі роботи: Регулювання і балансування системи опалення, заміна радіаторів на більш ефективні, установка систем індивідуального регулювання температури, встановлення квартирних лічильників тепла, поліпшення роботи системи вентиляції.

На заключному етапі проводиться повна термомодернізація будівель, заміна віконних конструкцій або склопакетів на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів, впровадження систем отримання тепла і електроенергії з поновлюваних джерел енергії.

 

Якщо ви зважилися на комплексне поліпшення ваших будівель в напрямку енергоефективності то звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам виробити правильний план дій.

 

З повагою Павло Бирюкович

Керівник відділу енергоефективності

СВН-Енерджі

0503582282

0975153839

]]>
[email protected] (Super User) Статті Thu, 02 Feb 2017 10:35:08 +0000
Ефективна програма з енергозбереження від SVN-Energy /statti/efektivna-programa-z-energozberezhennya-vid-svn-energy /statti/efektivna-programa-z-energozberezhennya-vid-svn-energy

Розробка програми підвищення рівня енергозбереження є основою підвищення   енергоефективності будівлі або підприємства.

Для розробки такої програми оцінюються всі чинники, які впливають на споживання енергоресурсів. Після цього складається план дій з оцінкою впливу і термінами окупності заходів. Розташовування пунктів по черговості виконання походить від найбільш ефективного і швидко окупається до найменш раціонального або того що має найдовший термін повернення інвестицій.

 

Програма з енергозбереження складається з наступних розділів:

 

- Дані по всім споживання енергії за попередні періоди (споживання електроенергії, газу, теплової енергії).
- Оціночні дані по будівлі після проведення енергоаудиту (відповідність нормам енергоспоживання, основні проблеми ...).
- Розділ по скороченню споживання газу складається із заходів щодо ремонту обладнання або його заміни, робот з балансування та налаштовування систем, установки додаткової автоматики і систем управління, заходи з утеплення трубопроводів і огороджуючих конструкцій.
- Для скорочення електроспоживання проводиться заміна освітлювальних приладів на LED світильники, для автоматичного керування включенням-виключенням освітлення можлива установка датчиків руху і датчиків освітленості, встановлення та налаштування частотних регуляторів на насоси або обладнання що має електричні двигуни (при роботі на підприємствах).
- Заходи щодо скорочення теплоспоживання, якщо будівля або підприємство підключено до системи центрального теплопостачання. Для цього планується проведення робіт по утепленню огороджуючих конструкцій; герметизація нещільностей в стінах, схилах, примиканнях; заміна вікон та дверей на енергоефективні; установка систем рекуперації теплової енергії у вентиляційній системі.
- Для підприємств в програму підвищення енергоефективності включаються рішення по використанню вторинної енергії; для агрокомплексів вивчається можливість використання відходів виробництва для виробництва теплової енергії а також можливість когенерації.
- Оцінюється можливість використання систем альтернативної енергетики (фотоелектрика, геліосистеми, теплові насоси)
- Комплексно оцінюються витрати на обслуговування планованих систем.
- У перерахованих розділах оцінюється можливості залучення позикових коштів або кредитів на реалізацію заходів. У заключному розділі комплексно оцінюється вплив заходів по підвищенню енергоефективності а також складається баланс наявних ресурсів і комплексна діаграма планованої економії.

 

Якщо Вас зацікавило питання складання чіткого плану то звертайтеся до нас за телефонами +380975153839, +380503582282 або через сайт і ми з задоволенням допоможемо у вирішенні цього питання.

 

Керівник відділу енергозбереження,

Бирюкович Павло

]]>
[email protected] (Super User) Статті Tue, 31 Jan 2017 11:32:37 +0000
Заходи з енергозбереження - план щодо поліпшення енергоефективності від компанії SVN-Energy /statti/zakhodi-z-energozberezhennya-plan-shchodo-polipshennya-energoefektivnosti-vid-kompaniji-svn-energy /statti/zakhodi-z-energozberezhennya-plan-shchodo-polipshennya-energoefektivnosti-vid-kompaniji-svn-energy

Заходи щодо поліпшення енергоефективності можна розділити на етапи:

 

1. Діагностика і виявлення найбільш проблемних місць.

В цей етап може входити обстеження огороджуючіих конструкцій на предмет  тепловтрат. Також проводиться огляд системи опалення та гарячого водопостачання, обстежуються дверні групи і віконні конструкції.

 

2. Розробка плану покращення енергоефективності.

На цьому етапі відбувається розробка і оцінка конкретних рішень. Розрахунок термінів окупності.

 

Можливі заходи щодо підвищення енергоефективності будівель:

 

Система опалення.

а) Видалення забруднень системи опалення. Очищення трубопроводів від накипу і заміна  частин що не ремонтується;

б) Поліпшення і ремонт ізоляції трубопроводів із застосуванням сучасних теплоізоляційних матеріалів;

в) Балансування системи опалення;

г) Встановлення пристроїв обліку теплової енергії;

д) Встановлення погодозалежного регулювання;

ж) Установка регуляторів температури приміщення на радіаторах (термоголовки)

з) Організація індивідуального теплового пункту;

ж) Застосування високоефективного опалювального обладнання (теплові насоси).

 

Система гарячого водопостачання.

а) Ремонт теплоізоляції трубопроводів сучасною теплоізоляцією;

б) Встановлення систем обліку витрати гарячої води з контролем температури;

в) Забезпечення рециркуляції гарячої води в системі;

г) Використання геліосистем для нагріву гарячої води.

 

Система холодного водопостачання.

а) Усунення несправностей;

б) Встановлення сучасних вузлів змішування

в) Встановлення аераторів на крани для зменшення витрати води.

 

Система електропостачання.

а) Встановлення систем обліку з використанням багатотарифного обліку;

б) Заміна ламп розжарювання на сучасні LED освітлювачі;

в) Установка автоматичних вимикачів на місцях загального користування;

г) Використання енергоефективного обладнання.

 

Віконні і дверні конструкції.

а) Утеплення і ущільнення вхідних дверей;

б) Утеплення і ущільнення дверей на сходових клітинах;

в) Установка автоматичних доводчиків дверей;

г) Установка дверей і заслінок в підвальних і горищних приміщеннях;

д) Заміна дерев'яних віконних конструкцій на енергоефективні рішення;

ж) Скління лоджій і балконів;

з) Утеплення віконних та дверних укосів;

 

Огороджуючі конструкції.

а) Герметизація примикань і конструктивних стиків;

б) Утеплення стін;

в) Утеплення віконних укосів;

г) Утеплення цоколя;

д) Утеплення горищного перекриття;

ж) Утеплення підвального приміщення;

 

Якщо вас зацікавило отримання детального плану підвищення енергоефективності від компанії SVN-Energy то звертайтеся до нас за тел: +38 068 62 77 375 і +38 050 31 84 387 або звертайтеся через зворотний зв'язок на сайті.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Mon, 30 Jan 2017 06:26:28 +0000
9 лайфхаків для економії тепла з мінімальним бюджетом /statti/9-lajfkhakiv-dlya-ekonomiji-tepla-z-minimalnim-byudzhetom /statti/9-lajfkhakiv-dlya-ekonomiji-tepla-z-minimalnim-byudzhetom

      Щороку на планеті стає тепліше, ніж у попередніроки, це факт. Зміни вже видно неозброєним оком.

Клімат в Україні перетворився на різко континентальний, восени +25, а через день +6. Вже не стоїть питання про те, що щось потрібно робити зараз, робити потрібно вже вчора.

Багато хто говорить, що щоб глобально змінити систему потрібні величезні вкладення. У деяких випадках це так. Але що стосується нашого житла, то кожному доступні дії, які принесуть користь і природі, і заощадять ваші гроші.

 

Ось дев'ять початкових порад для економії:

 

 - Ставимо системи обліку енергії. Врахуйте, що якщо ви платите виходячи з норми на одного проживаючого, то найчастіше ви переплачуєте, і значно. Вплинути на суму платежу в цьому випадку неможливо.

- На електроенергію встановлюємо двухтарифні лічильники. В такому випадку електроенергія споживана з 23 до 7 ранку для вас в 2 рази дешевше ніж денна. Відповідно, пральну і посудомийну машину включаємо тільки вночі.

- Ставимо термостати з таймерами на систему опалення і налаштовуємо їх так щоб вночі і під час вашої відсутності температура знижувалася на 4-5 град С.

- Стежимо за тим, щоб радіатори опалювання не були перекриті шторами і меблями.

- Рекомендується за батареями опалення встановити теплові екрани.

- Замініть лампи розжарювання на світлодіодні лампи. Вони економніше в 10 разів.

- Встановіть в санвузлах лампочки з включенням світла від датчика руху і проблема не вимкненого світла вас більше не буде хвилювати.

- На кухні замість основного світла користуйтеся малопотужним підсвічуванням.

- При кип'ятінні води, чайник вимикайте заздалегідь, теплової інерції вистачить для потрібного нагріву.

  •  

Якщо Ви зацікавилися питаннями енергозбереження то підписуйтесь на нашу розсилку і ми будемо відправляти вам корисні матеріали.

 

Або телефоноуйте за телефонами +38 068 62 77 375 та +38 050 31 84 387 та ми відповімо на всі запитання щодо збереження енергії.

 

З повагою 

головний енергоаудитор

Петро Галабіцький

 
]]>
[email protected] (Super User) Статті Thu, 13 Oct 2016 03:52:46 +0000
АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ І ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ПАРАМЕТРІВ ГВП, ЦО /statti/avtomatychne-rehulyuvannya-i-dystantsiynyy-kontrol-parametriv-haryachoho-vodopostachannya-tsentral-noho-opalennya-na-bazi-prohramovanoho-kontrolera /statti/avtomatychne-rehulyuvannya-i-dystantsiynyy-kontrol-parametriv-haryachoho-vodopostachannya-tsentral-noho-opalennya-na-bazi-prohramovanoho-kontrolera

Автоматичне регулювання і дистанційний контроль параметрів гарячого водопостачання, центрального опалення на базі програмованого контролера. Автоматичне регулювання і дистанційний контроль параметрів теплоносія і гарячого водопостачання ділиться на дві економічно вигідні пропозиції для інженерних систем житлового будинку:

 

1. Автоматичне регулювання системи опалення - це автоматичне і (або) дистанційне керування витрати опалення регуляторами (клапанами) на подачі стояка центрального опалення (по кожному стояку окремо) рис.1.

 

Таке регулювання дозволить вчасно по температурі зовнішнього повітря на підставі показників датчиків або згідно прогнозів (з інтернету або інших джерел) за допомогою певного алгоритму виробляти точне регулювання стояків (температури в обратке). Також в враховується показання датчиків (температури і тиску) теплоносія, і показання датчиків температури встановлених у контрольних точках всередині будинку (на останньому і першому поверсі торцевих квартир тощо).

 

Процес регулювання стояків можна провести, попередньо встановивши відповідні обмежувальні пристрої на кожен стояк і проводити загальне регулювання всієї системи будинку (рекомендується для невеликих будинків зі своїм ІТП і для будинків включених за незалежною схемою).

 

При впровадженні автоматичного регулювання системи опалення, ми:

 

1) Раціонально використовуємо Г / кал. тепла;

2) Підвищимо термін служби обладнання;

3) Якісно розподілимо теплоносій на кожного споживача;

4) Раціонально розподілимо необхідну кількість теплоносія на стояк опалення;

5) Заощаджуємо до 30% тепла на опалення будинку.

 

2. Автоматичне регулювання системи гарячого водопостачання - це автоматичне і (або) дистанційне керування регуляторами (клапанами або частотними регуляторами насосів) тиску в системи гарячого водопостачання та температури циркуляції. Це в свою чергу призведе до 15% економії витрат на обслуговування обладнання і електроенергію. Всю роботу системи опалення та гарячого водопостачання в реальному часі і в наглядному вигляді можна вивести на екран оператора. Це можливо завдяки SCADA системі, на якій побудовано програмне забезпечення контролера. Це ж програмне забезпечення використовується для коригування окремих режимів при програмуванні (зміна алгоритму) контролерів. Робочі місця з відповідним набором інструментів для роботи з програмним забезпеченням, пишуться під вимогу замовника. Рис. 2

 

Розробник проекту - керівник відділу енергоефективності Тарас Рузин.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Thu, 03 Sep 2015 04:52:25 +0000
Як заощадити на кондиціонері /statti/yak-zaoshchaditi-na-konditsioneri /statti/yak-zaoshchaditi-na-konditsioneri

Мало хто знає що на кондиціонування приміщень в літній час витрачається більше енергії ніж на опалення взимку.
Ми хочемо Вам розповісти про способи низьковитратної економії на літньому охолодженні. Зниження рахунків за електрику і ризики виникнення застуди від різкої зміни температури, - буде приємними бонусами.

Отже поїхали:


1. Закривайте вікна щільними шторами протягом дня. Сонячні промені нагрівають всю поверхню в будинку. А так нагріватися буде тільки поверхню штор. Ідеальним рішенням буде встановити сонцезахисні жалюзі зовні.
2. Тонування скла відбиваючою плівкою теж дасть відчутний ефект. Але врахуйте що ця ж плівка зменшить кількість сонячного світла в зимовий час.
3. Якщо в денний час вікна потрібно щільно закривати, то вночі навпаки, охолоджуйтесь без витрат енергії.
4. Пам'ятайте про те, що теплоізоляція влітку не менш важлива ніж в зимовий час. Адже взимку в приміщенні є додаткові джерела тепла у вигляді людей, орг і побутової техніки а природних джерел холоду в літній час немає.
5. Заміна ламп розжарювання на світлодіодні не тільки зменшить рахунки за електрику, а й зменшить нагрів в літню пору.
6. Установка стельового вентилятора в спальні поліпшить ваше самопочуття в нічний час.
7. Садіть дерева з сонячної сторони вашого будинку. Влітку вони дадуть тінь а взимку листя опадає і не перешкоджає сонячному світлу.
8. Стіни і дах будинку краще фарбувати в білий колір. Це рішення відмінно підходить для південних регіонів.
9. Вимикайте всі прилади якими не користуєтеся. А по можливості міняйте їх на енергоефективні. Вони не тільки менше споживають енергії а ще й менше нагріваються.
10. Тримайте себе в хорошій фізичній формі. Людині без зайвої ваги легше охолодити себе.

Будьте здорові і не витрачайте енергії більше ніж дійсно Вам потрібно.

Якщо вам цікава тема енергозбереження то підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте свіжу та цікаву інформацію.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Thu, 13 Oct 2016 03:42:56 +0000
Ключові місця на які варто звернути увагу при утепленні стін /statti/klyuchovi-mistsya-na-yaki-varto-zvernuti-uvagu-pri-uteplenni-stin /statti/klyuchovi-mistsya-na-yaki-varto-zvernuti-uvagu-pri-uteplenni-stin

Якщо Ви надумали утеплити свій будинок, то ми хочемо вам дати кілька порад як це правильно зробити.
Почнемо:
Відповідально підходьте до вибору товщини утеплювача. Утеплення стін в нашому кліматі менше ніж 100 мм несе суто декоративний характер. При нормальному утепленні товщина вибирається залежно від матеріалу основної стіни, наявності в ній елементів з великою теплопровідністю (металеві вставки, балки ...) і норм енергозбереження, до яких ми прагнемо.
У більшості випадків, не слід утеплювати будинок зсередини. Адже в цьому випадку вам доведеться робити ідеальну пароізоляцію на всіх внутрішніх поверхонь. Що досить дорого та й не завжди реально.
За європейськими принципами утеплення слід не допускати розриву шару утеплювача. Це означає що шар утеплювача стін повинен з запасом перекривати шар утеплювача перекриття і підлоги першого поверху. Чому з запасом? Враховуйте, що стіна охолоджується не тільки перпендикулярно тепловому потоку. Тепло нагрітої стіни поширюється і вздовж її поверхні. З цієї причини так неефективно "наметові" утеплення стін, холод заходить "з тилу" утеплювача. Щоб цього уникнути потрібно перекрити йому хід для наступу. Потрібно утеплювати додатково мінімум 500 мм в кожну сторону від теплого приміщення. Наприклад, якщо ми розглянемо вузол примикання стіни і підлоги 1-го поверху, то утеплювач зі стіни повинен опуститися на 500 мм нижче рівня перекриття. У багатьох випадках він опускається нижче рівня землі.
Зверніть увагу на місця обпирання перекриття і над вікнами. Зазвичай в цих місцях ховаються бетонні балки, які несуть навантаження від перекриттів і стін. Ці балки пропускають більше холоду ніж основні стіни. Тому і шар утеплювача на цих місцях повинен бути більше.
Перед утепленням слід ретельно закрити всі щілини в стіні. Особливо. якщо ви вибрали паропроницаемий утеплювач. Через щілини і нещільності можливе проникнення водяної пари в шар утеплювача. Взимку цей пар замерзає і утворює крижану лінзу, яка руйнує і утеплювач і стіну.
Всілякі виступи, типу балконів. Слід ізолювати також як і стіни.
Ретельність виконання робіт при утепленні є обов'язковою. Адже недбало залишені нещільності в ізолюючому шарі можуть звести нанівець весь ефект від утеплення.

Якщо Ви задумали проводити цю роботу то звертайтеся до нас. Ми виконаємо необхідні розрахунки, підберемо потрібні матеріали і виконаємо цю роботу максимально якісно.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Tue, 11 Oct 2016 10:23:50 +0000
Скільки грошей / енергії можна заощадити, отримавши енергетичний аудит? /statti/skilki-groshej-energiji-mozhna-zaoshchaditi-otrimavshi-energetichnij-audit /statti/skilki-groshej-energiji-mozhna-zaoshchaditi-otrimavshi-energetichnij-audit

Коли мова йде про можливу економію енергії на об'єкті від проведення енергетичного аудиту, неможливо зробити оцінку без розуміння того, як будівля працює і використовує енергію.

З урахуванням сказаного, ми бачимо економію понад 60% на деяких об'єктах, причому середня економія складе близько 25-40%. Якщо на об'єкті уже проводилось енергетичне обстеження, і були реалізовані зазначені заходи, цілком можливо, що об'єкт уже ефективний, і в цьому випадку, потенціал енергозбереження може бути дуже малим. Якщо об'єкт знаходиться в експлуатації протягом багатьох років, не проводячи ніяких заходів з енергозбереження, то дуже можливо, що енергоаудит зможе заощадити значну суму грошей.

Якщо ви хочете зробити експрес оцінку, для будівлі, яка не ефективно використовує енергію протягом останніх 10 років, ми можемо говорити про можливість економії до 50-60%. Для будівлі, яка дотримується енергоефективного напрямку протягом останніх 5 років, припустимо, економія може складати до 20% економії. Ці оцінки не можуть бути занадто далеко від істини.

Так як це надзвичайно важко оцінити, скільки ваш об'єкт може заощадити, не знаючи багато про вашу компанію, ми будемо раді надати Вам консультації з приводу енергозбереження.

Після обговорення з Вами, ми можемо вирішити, чи потрібний вам енергетичний аудит, і якщо ви робите, то який його вид буде найкращим чином задовольнити вас і ваш центр.

Попередній аналіз використання енергії містить:

Всі рівні аудиту вимагають попереднього аналізу використання енергетичних ресурсів, який включає в себе наступне:

·         Відвідування об'єкта з метою оцінки потенціалу енергозбереження та енергоспоживаючого обладнання;

·         аналіз рахунків за комунальні послуги;

·         зведення даних по рахункам за комунальні послуги;

·         розрахунок інтенсивності використання енергії;

·         порівняльного аналізу використання енергії компанією в порівнянні із схожими в тому ж регіоні

Енергоаудит є професією, як і адвокатська діяльності. Не всі адвокати можуть отримати один і той же результат, це порівняння також відноситься і до енергоаудиторів.

Якість вашого звіту енергоаудиту дійсно має значення. Погано виконаний енероаудит може призвести до витрачання зайвих інвестицій на нерентабельні заходи з енергозбереження. Більшість об'єктів мають обмежений бюджет для енергоефективності. Найкраще використовувати цей бюджет на кращі заходи з енергозбереження. Погано проведені аудити часто пропускають їх.

Якщо ви плануєте, виходячи з рекомендацій, представлених у доповіді про ревізію енергії, то доцільно, коли ви вибираєте аудитора. Обов'язково вибрати аудитора, який:

Пам'ятайте, що погана порада гірша, ніж її відсутність.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Tue, 04 Oct 2016 11:01:13 +0000
Комерційний Енергоаудит /statti/komertsijnij-energoaudit /statti/komertsijnij-energoaudit

Чому потрібно робити енергетичне обстеження в комерційному секторі?

Для цього є кілька причин, які говорять нам, що енергоаудит це правильне рішення для більшості власників будівель.

Причина №1 - скоротити свої операційні витрати, збільшити прибуток.

У ці дні невизначеності, важливо, щоб звести експлуатаційні витрати до мінімуму. Зайві витрати включають витрати на енергію, в тому числі яку ви втрачаєте і не використовуєте по призначенню. Експлуатуючи неефективну будівлю, ви переплачуєте за спожиту енергію. Це просто не має ніякого сенсу.

Хороший аудит будівлі покаже шлях, за допомогою якого Ви зможете знизити витрати на електроенергію, теплову енергію, ГВП від 10% до 40%. Для великих організацій це може бути істотним, і може створювати різницю між станами «на плаву» та «йти на дно».

Причина №2 - які заходи з енергоефективності будівель найкращі?

Є так багато продавців, що торгують ефективним обладнанням, утеплення, різноманітними пристроями генерації енергії, які, як передбачається, повинні привести нас до енергозбереження.  Просто тому, що цей пристрій дозволяє економити енергію, не означає, що це хороша інвестиція. І навіть якщо це хороша інвестиція, можуть бути кращі, доступніші інвестиції в енергоефективність.

Наприклад двокамерні склопакети, що часто рекламуються, як правило, заощаджують енергію, але для деяких будівель, вони принесуть невелику економію. А простим ефективним рішенням для вас може бути банальна заміна джерела тепла, так як можливо значно знизився його ККД, і через це він надмірно споживає газ.

Так як же визначити, які найбільш ефективні заходи щодо збереження енергії для вашого будинку? Відповідь на це запитання – енергоаудит.

Причина №3 - збільшити вартість Вашого об’єкту

Ми розуміємо аргумент, що якщо ваші орендарі платять рахунки за комунальні послуги, то немає ніяких причин, щоб вкладати гроші в створення вашої будівлі більш енергоефективною.  Але з часом тарифи на енергоносії ростуть, і Ви будете вимушені піднімати орендну плату.

Майте на увазі, що підвищення енергоефективності вашого будинку буде збільшуватися в ціні. Якщо у вас є ефективний, комфортний будинок, ваші орендарі будуть готові платити більш високу орендну плату, щоб зайняти цю будівлю.

В середньому за кожен долар, витрачений в області підвищення енергоефективності, оціночна вартість будівлі зростає в кілька разів.

Що таке енергоаудит комерційного сектору?

Енергоаудит - це процес оцінки вашого потенціалу для економії енергії. Для відображення результатів процесу оцінки використовується звіт з енергетичного обстеження.

Звіт з є ретельно продуманим планом який приведе вас до зниження витрат на енергоресурси (газ, елетроенергію, воду, тепло). Кожна будівля відрізняється, і кожна з них містить різні можливості, які можуть зменшити споживання енергії. Тому кожна окрема будівля вимагає свій власний унікальний енергетичний паспорт.

В ході енергетичного аудиту, енергоаудитор відвідає вашу будівлю, проведе розмову з обслуговуючим персоналом об'єкта, перевірить ваше освітлення, кондиціонування повітря, опалювальне та вентиляційне обладнання, засоби управління, охолодження, повітряні компресори, водо споживаюче обладнання, і все інше, що використовує енергію. Залежно від типу аудиту, аудитор може проводити вимірювання температури, тиску, рівня освітленості, переданої потужності, і інші речі.

Звіт енергоаудит, як правило, містить опис існуючого енергоспоживаючого обладнання будівлі, енергетичний баланс і, найголовніше, презентацію можливих заходів з енергозбереження . Кожен з цих заходів розроблено таким чином, що доповідь включає в себе:

·         опис існуючих умов

·         опис пропонованого заходу з енергозбереження

·         Очікувану річну економію

·         очікувану вартість реалізації

·         простий термін окупності і / або інші фінансові заходи, такі як повернення на заощадження інвестицій або життєвого циклу

Після того як ви отримаєте аудит в руки, ви можете приймати правильні рішення щодо того, куди вкладати свої гроші в області енергоефективності.

]]>
[email protected] (Super User) Статті Tue, 04 Oct 2016 11:00:23 +0000
Інтелектуальні лічильники і регулятори /statti/intelektualni-lichilniki-i-regulyatori /statti/intelektualni-lichilniki-i-regulyatori

Інтелектуальні лічильники є наступним поколінням газових і електричних лічильників. Разом зі своїми прямими обов’язками, смарт-лічильники допоможуть Вам стежити за енергію, яку ви використовуєте у вашому будинку онлайн.

 

В Україні до 2025 року кожен будинок і бізнес планується облаштувати інтелектуальними лічильниками електроенергії, газу та тепла.

 

Як працюють інтелектуальні лічильники?

 

Інтелектуальні лічильники вимірюють загальну енергію, що використовується таким же чином, як традиційний, але вони також можуть сказати вам, коли ви використовували найбільше енергії,  її кількість і скільки це коштує. Крім того, вони мають можливість зв'язку, який дозволяє дані про споживання, які будуть відображатися на пристрої всередині вашого будинку - читати віддалено вашим постачальником енергії.

Для індивідуальних будинків надаватиметься цей пристрій є найбільш помітною частиною інтелектуальної системи обліку і надає найактуальнішу інформацію в реальному часі по газу, теплу і електроенергії, її використання в гривнях по тарифу, а також в одиницях енергії.

Дисплей також за вимогою представляє історичну інформацію про споживання, так що ви можете порівняти поточне і минуле використання.

 

 Які переваги смарт-лічильників?

 

Вони дозволяють бачити, коли ви використовуєте більше енергії і в скільки це вам обходиться. Це означає, що ви можете адаптувати споживання енергії і скоротити кількість не раціонального використання, щоб забезпечити економію фінансових коштів.

Вони надають вам точну і в режимі реального часу інформацію по вашому використанні енергії, що дозволяє приймати обґрунтовані рішення про свою енергоефективність. В даний час багато хто з нас отримує оціночні рахунку після того, як уже була використана енергія.

 

Інтелектуальні засоби управління опалення

 

Смарт терморегулятори представляють собою новий тип управління нагрівом, які підключаються до Інтернету, що дозволяє їм отримати доступ і дистанційно регулювати Ваше теплоспоживання. Вони можуть дати вам набагато більший контроль над опаленням, де б ви не були, та в будь-який час доби.

Є цілий ряд різних контролерів нагріву в даний час на ринку - кожен працює трохи по-різному і має різні функції. Деякі функції включають в себе:

·         віддаленого доступу, щоб вимикати або регулювати температуру в вашому домі, використовуючи мобільний додаток

·         можливість запам'ятовувати ваші режими використання енергії - ця інформація може бути використана для встановлення переваг автоматично опалення;

·         здатність контролювати нагрів в різних областях вашого будинку;

·         здатність надавати інформацію про те, скільки енергії використовує ваша система опалення. Деякі пристрої можуть зберігати інформацію, щоб ви могли бачити ваше використання енергії з плином часу.

 

Які переваги смарт-контролю опалення?

 

Вони дають вам можливість бути більш гнучкими з вашими настройками опалення.

Вони можуть допомогти вам більш ефективно управляти системою опалення і потенційно допомогти вам заощадити гроші. Наприклад, якщо ви збираєтеся бути вдома пізно ввечері, ви можете віддалено змінити налаштування, щоб запобігти надлишковому нагріванню,  до тих пір, поки не дійдете додому.

Вони дозволяють налаштувати опалення дуже легко, допомагаючи зробити ваш будинок більш комфортним дуже швидко.

 

Додаткову інформація, яку вони надають про використання енергії може допомогти вам виробити оптимальне опалення для вашого будинку, і показати вам будь-які марнотратні звички опалення.

 

Якщо у Вас з'явилось бажання встановити інтелектуальну систему керування опаленням то звертайтесь до нас за телефонами - 

+38 063 702 49 44

 

]]>
[email protected] (Super User) Статті Tue, 04 Oct 2016 10:59:19 +0000
Вентиляція та мікроклімат енергоефективного будинку. /statti/ventilyatsiya-ta-mikroklimat /statti/ventilyatsiya-ta-mikroklimat

Коли Ви повертаєтесь в свій будинок, Вам хочеться відчувати себе комфортно і затишно. Однією з цих запорук є свіже повітря для того, що б концентрація вуглекислого газу не перевищувала 0.15% всього повітря в будинку (за обсягом).

 

Сучасні ДБН, вимагають, але не пояснюють як вентиляційна система повинна "здогадатися" в яку кімнату і скільки потрібно подавати повітря в кожен момент, і чому 33 м3 на людину або 3м3 на 1м2 житлової площі? Адже для людина використовує всього 0,6м3 (приблизно 600 літрів) повітря в годину. 

 

Зима не літо, всі вікна закриті і щогодини, від кожного мешканця в будинку додається по 24л вуглекислого газу. Виникає дискомфорт, підвищення температури, вологості повітря.

 

На цьому проблеми не закінчуються, взимку будуть виносити з собою кВтгодини теплової енергії (за яку ми на даний час дуже дорого сплачуємо). При провітрюванні на місце використаного надійде сухе морозне повітря з вулиці, яке знищить останні залишки домашньої вологи, так необхідної для здорового життя.

 

Що ж робити?

 

Частково, на 70-80% проблема теплових втрат і повернення вологи через вентиляцію вирішується сучасними рекуператорами, але навіть залишилися 25% теплових втрат лишаються величезними і не сумісними з поняттями ефективність, комфортне проживання, енергозбереження та розумні витрати на вентиляцію.

 

Наявність рекуператора в сучасній вентиляційній системі - це елемент необхідний, але не достатній. Набагато більш ефективним і важливим рішенням, на нашу думку, є грамотна побудова системи вентиляції. При сьогоднішній тенденції до енергозбереження, вже не дозволено безглуздо вентилювати весь будинок одночасно. Вентиляція повинна бути адресною. Чисте повітря повинне подаватися туди, де воно необхідне, де в даний момент знаходяться люди.

 

Для цього в кожному житловому приміщенні необхідний датчик управління залежно від концентрації вуглекислого газу. Тоді вентиляційна система стає "розумною", вона відстежує місцезнаходження господарів у будинку, і завжди адресно доставляє їм чисте повітря. Звідси випливає, що і немає необхідності в одному величезному, потужному вентиляційному блоці на весь будинок. Достатньо мати систему з декількох маленьких вентиляційних рекуператорів, кожен з яких буде відповідати за свою зону. У такому випадку автоматично знижується енергоспоживання і вирішується проблема обмерзання рекуператорів в сильні морози, за рахунок циклічності і черговості роботи рекуператорів.

 

Існують й інші більш економічні і не менш ефективні рішення побудови вентиляційної системи про які ми розповідаємо нашим клієнтам при обстеженнях та індивідуальних консультаціях.

 

Розмір обслуговуваних зон має значення. Будь-який менеджер з продажу вентиляційних систем скаже вам, що чим більше приміщення, тим більше проблем з організацією в ньому вентиляції і запропонує вам встановити величезну припливно-витяжну систему. Хоча насправді все йде з точністю до навпаки. Великому приміщенню вентиляція взагалі не потрібна. Вітальня кімната площею 50м2 здатна утримувати під стелею близько 50 кубометрів використаного повітря, сумарний видих від 4-х чоловік протягом 25 годин! Пару провітрювань в день і проблема найчистішого повітря буде вирішена.

 

Ще одна дуже поширена помилка, яку роблять «просунуті» виробники вентиляційних систем, допускаючи контакт свіжого повітря з нагрівальними елементами. Справа в тому, що металева поверхня нагрівача виступає в ролі каталізатора на якому розвивається ендотермічна реакція окислення, що зменшує іонізованість і змінює хімічний склад повітря, роблячи його «мертвим», що не можна сказати про теплообмінні процеси, що відбуваються в рекуператорі, де два газові середовища обмінюються теплом і вологою через спеціальну мембрану при мінімальній різниці температур.

 

Основні моменти на які потрібно звертати увагу при організації вентиляції в енергоефективному будинку.

 

- Будь-яка вентиляція погано поєднується з радіаторним, конвекторним способом опалення.

- Чим більше приміщення, тим менше йому необхідна вентиляційна система, досить періодичних провітрювань.

- Тільки принцип вентиляції за допомогою рекуператорів добре узгоджується з принципами енергозбереження, якості повітря в обслуговуваній зоні і комфорту проживання.

 

Вентиляція повинна бути адресною, розумною і управлятися за результатами моніторингу якості повітря в кожному приміщенні. Краще окремий рекуператор для кожної обслуговуваної зони, ніж один великий агрегат на весь будинок. Ви можете звернутися за порадою до наших спеціалістів, які розроблять для Вам оптимальне вирішення поставлених задач.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

068 627 73 75

050 318 43 87

 

]]>
[email protected] (Super User) Статті Fri, 18 Sep 2015 06:08:19 +0000
СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ /statti/svitlodiodne-osvitlennya /statti/svitlodiodne-osvitlennya

Прийміть рішення використовувати сучасне освітлення, яке на сьогоднішній день є самим енергоефективним і приносить нові ідеї в світлодизайн. У побутовому секторі Ви отримаєте сучасний дизайн, а в комерційному та промисловому значну економію ваших засобів.

 

Переваги рішення:

 

- Найвища енергоефективність серед усіх джерел світла;

- Компактність і легкість обладнання;

- Ресурс роботи до 100 000 годин.

Термін окупності: від 0,5 років.

 

Пропонуємо Вам варіант, а також безпосередній спосіб заміни люмінесцентної лампи на повноцінну світлодіодну.

 

Спочатку необхідно розуміти, що підбір світлодіодної лампи для заміни люмінесцентної не правильно проводити простим порівнянням такого параметру як світловий потік, що вимірюється в люменах. Особливості світлового випромінювання від світлодіода, вимагають дуже дбайливого аналізу, підбору в залежності від приміщення та інших характеристик.

 

Технологія отримання і характеристики світлового потоку у розглянутих джерел освітлення різні, тому порівнювати їх тільки по одному світловому потоку неправильно.

 

Взагалі-то, кінцевий параметр, який повинен цікавити нас при виборі світильника - освітленість (вимірюється в люксах). Для визначення освітленості від люмінесцентної лампи необхідно розуміти ряд деталей, такі як втрати світлового потоку в світильнику, характеристики освітлюваних предметів, геометрія приміщення, та інші. Для розрахунку освітленості від світлодіодної лампи використовуються ті ж характеристики, але з урахуванням особливостей роботи світлодіода ці параметри мають інші значення. Іншими словами, в одному і тому ж світильнику світлодіодна лампа з меншою кількістю люмен, як правило, буде висвітлювати наше робоче простір краще, ніж люмінесцентна лампа. Нижче наведені світлодіодні аналоги для заміни поширених люмінесцентних ламп.

 

 * - Фактично, люмінесцентна лампа споживає разом з дроселем світильника не менше 21,5 Вт

 

Якщо у вас виникли питання по вибору рішень освітлення на основі світлодіодів то телефонуйте до нас за телефонами: 

+38 063 702 49 44

]]>
[email protected] (Super User) Статті Wed, 19 Aug 2015 10:21:45 +0000
Ціна опалення /statti/tsina-opalennya /statti/tsina-opalennya

Для того, щоб побудувати для Вас систему ефективного, а головне економічно вигідного опалення, наша компанія пропонує враховувати два критерії: - вартість системи опалення; - матеріал, який буде передавати енергію теплоносію. Не існує шаблонних рішень, які можна застосувати для кожного помешкання.

 

Ідеального, шаблонного рішення не буває!

 

Разом з тим, бувають «ідеальні рішення» конкретно для Вашого будинку, які можна рекомендувати лише після відвідування об’єкту. Наші спеціалісти проводять безпосередній огляд будинку, вивчають конструктив, наявну систему опалення, теплові втрати будинку і лише після цього надають Вам можливі варіанти – а не говорять «1 кВт потужності котла на 10 м2 Вам цілком вистачить», хоча це і не завжди так.

 

Для кінцевих висновків необхідно оглянути віконні конструкції, вивчити характеристики стін, даху, цоколю, ефективність роботи старої системи опалення, і лише тоді вирішувати питання фінансування модернізації, виходячи з можливостей замовника та його побажань. Для прикладу, найдорожчим опалювальним матеріалом є електрика та газ, а найдешевшим - дерево і вугілля. Проте, орієнтуючись на більш дешеві матеріали, потрібно подумати про можливість їх накопичення та зберігання в необхідних обсягах. Крім того необхідно передбачити резервні можливості для опалення на випадок форс мажорних обставин, які не дозволять вчасно отримати сировину. Тому звертайтеся до нашої компанії за ефективними рішеннями, які будуть працювати саме для Вас. Ми надамо детальну консультацію по телефону з подальшим виїздом спеціаліста на об’єкт.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

068 627 73 75

050 318 43 87

 

]]>
[email protected] (Super User) Статті Mon, 14 Sep 2015 10:35:53 +0000
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ БУДІВЛІ? /statti/dlya-choho-potriben-enerhetychnyy-pasport-budivli /statti/dlya-choho-potriben-enerhetychnyy-pasport-budivli

В останні роки проектувальники і будівельники все більше уваги приділяють підвищенню енергоефективності будівель і споруд, що будуються. Для вирішення проблеми щодо зменшення тепловтрат застосовують енергетичний аудит.

 

Енергетичний паспорт будівлі - офіційний документ, що свідчить про проведення подібного енергетичного аудиту.

 

Енергетичний аудит включає в себе комплекс заходів щодо визначення енергетичної ефективності будівлі та оцінки потенціалу енергозбереження. Результати аудиту фіксуються в енергетичному паспорті будівлі з подальшим присвоєнням йому певного класу енергоефективності.

 

Енергетичний паспорт будівлі відображає безліч актуальних даних про обсяги фактичного споживання енергоресурсів, супротив тепловим втратам зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін), про оснащеність приладами обліку.

 

Найважливішою інформацією, яка міститься в енергетичному паспорті, є перелік заходів щодо збільшення енергоефективності будівлі та зменшення обсягу споживаних енергоресурсів.

 

Для підготовки енергетичного паспорта будівлі використовується спеціалізоване обладнання, що дозволяє визначити фактичні значення показників. Одним з приладів, вживаних в енергоаудиті, є тепловізор, який здатний з точністю до 0,1 градуса визначити температуру будь-якій поверхні і визначити місця втрат тепла.

 

Для одержання енергетичного паспорта Вашої будівлі зверніться до нас. ТОВ "SVN Energy" виконає завдання будь-якої складності в області енергоаудиту та енергетичного обстеження в Києві та інших регіонах України.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

063 702 49 44

 

]]>
[email protected] (Super User) Статті Thu, 17 Sep 2015 04:21:14 +0000