Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 Енергетичний аудит будівлі і житлових будинків

 

Під енергетичним аудитом слід розуміти обстеження Вашої квартири, котеджу або ж багатоквартирного будинку для виявлення всіляких шляхів економії енергоресурсів (газу, електроенергії, дров, води і так далі). Це безпосередньо пов'язано з Вашими витратами. Рішення, прийняті після проведення енергоаудиту, підвищують умови комфортного перебування на об'єкті, який ми обстежили (збільшується комфортна температура всередині приміщення, нормалізується вологість і інше).

 

 Провести енергоаудит потрібно для отримання конкретних рекомендацій як знизити енергоспоживання. Наприклад: часто Ви можете почути, що утеплення фасадів дає економію в середньому 25-30%. При цьому навіть називають приблизні інвестиції, далі вже Ваша компетенція робити це чи ні.

 

Якщо ж ми виконуємо послу енергоаудиту - Ви отримуєте звіт в якому чітко зазначено:

- Кількість квадратних метрів для утеплення;

- Склад стіни (наприклад: силікатна цегла + штукатурка + гіпсокартон) і його термічний опір (термічний опір стіни за фактом дуже важливий показник при розрахунку товщини утеплювач, мало хто про це знає з населення)

- Оцінка стану огороджуючих конструкцій;

- Утеплювач, який буде доцільно використовувати саме у Вашому випадку, із зазначенням його необхідної товщини, щільності;

- Рекомендація по структурі утеплення;

- Конкретну суму інвестицій необхідних для утеплення;

- Ефект від термомодернізації,тобто ту кількість газу, Гкал, або ж кВт годин,  скільки Ви зможете реально заощадити.

 

Часто ми чуємо від наших клієнтів - «да і так всім зрозуміло, що потрібно робити: поміняти вікна, утеплити фасад, поміняти котел - і буде все добре». У відповідь ми запитуємо їх:

- А що в першу чергу потрібно робити в Вашому випадку?

- Що доцільно робити зараз, а що потім?

- Яка товщина утеплювача Вам потрібна, або ж Вам простіше буде поміняти котел на більш ефективний, що дасть економію в 35% при інвестиціях в чотири рази менше ніж при утепленні фасаду і економії в 30%?

Тому ми завжди рекомендуємо підходити до кожного об'єкту і замовника індивідуально, в силу різноманітних факторів, умов роботи і характеристик самого будинку.

 

До них можна віднести:

- якість експлуатації інженерних систем і огороджувальних конструкцій;

- використання різноманітних джерел енергозабезпечення;

- кількість і якість ремонтів / реконструкцій;

 - використання електроустаткування;

 

Для того щоб не продовжувати оплачувати величезні рахунки за електроенергію і думати над всілякими варіантами енергозбереження - можна замовити проведення енергетичного обстеження (енергоаудит).

Вартість енергоаудиту залежить від об'єму робіт, які необхідно виконати, кількості вимірювань, конфігурації будинку і складності його форми.

 

Енергетичний аудит будівлі - це послуга необхідна всім тим, хто має намір максимально зменшити втрати енергії того приміщення або будинку в якому він живе. Провести енергоаудит - це як здати аналізи перед походом до лікаря.

Звертайтеся до нас і ми знайдемо те що турбує житло і ваш гаманець.

 

Якщо у Вас є бажання отримати консультацію щодо енергетичного аудиту, то звертайтесь до нас за телефонами:

 

+38 063 702 49 44та ми відповімо на всі Ваші запитання.