Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Рішення

Люди використовують енергію кожен день для транспортування, приготування їжі, опалення та охолодження кімнати, виробництва, освітлення, розваг і багатьох інших застосувань.

Економія енергії - це зменшення кількості енергії, що використовується при досягнення кінцевого результату. Використання меншої кількості енергії має багато переваг - ви можете заощадити гроші і допомогти навколишньому середовищу. Генерація енергії вимагає цінних природних ресурсів: кам'яне вугілля, нафта або газ. Тому, використовуючи менше енергії, Ви економите на оплаті за тепло, електроенергію і допомагаєте нам зберегти ці ресурси.

Ефективність і збереження різні, але пов'язані

Збереження енергії та умови ефективності використання енергії мають два різних значення. Є багато способів, коли люди можуть використовувати менше енергії (охорона навколишнього середовища) і багато способів, якими люди можуть використовувати енергію більш розумно.

Під ефективністю використання енергії розуміється використання технології, яка вимагає менших витрат енергії, щоб виконувати ту ж функцію. Використовуючи компактні люмінесцентні лампи, які вимагають менших витрат енергії аніж лампи розжарювання. Ось це і є прикладом ефективності використання енергії.

Що я можу зробити, щоб зберегти енергію?

Є багато різноманітних рішень для енергозбереження, які дають вам ідеї про те, що ви можете зробити, щоб зберегти енергію. Ось кілька ідей, щоб ви почали:

- Використання теплонакопичувачів, акумуляторів тепла;
- Застосування в окремих випадках електроопалення;
- Використання сонячних колекторів; теплових насосів, твердопаливних котлів;
- Звязати себе із автономним електропостачанням (вітро-сонячні станції, сонячні електростанції, вітрогенератори);
- Провести автоматизацію і постійно моніторити енергоспоживання (системи моніторингу енергоресурсів, системи диспетчеризації, автоматизація квартир / котеджів, автоматизаціч комерційних будівель).

У міру того як попит на енергію в усьому світі зростає, він створює більше забруднення навколишнього середовища і супроводжує зміну клімату.

Для того, щоб допомогти у вирішенні цих проблем, SVN Energy розробляє новаторські рішення, в яких присутні значні економічні і енергетичні показники потенціалу економії та підвищення енергоефективності.

"Потенціал для економії енергії" визначає максимально досяжних потенційні заощадження і вигоди, які можуть бути реалізовані на Вашому об’єкті. Ефективність інвестицій сприяє економії енергії, зниженні витрат, збереженні доступним житло, а також поліпшенням стану здоров'я і благополуччя жителів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте наші додаткові розділи, або ж телефонуйте.