Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

Кожен з нас знайомий з більшістю проблем, які є у багатоквартирних будинків. Більшість будинків 20,30-річної забудови, і звичайно ж потребуватимуть модернізації в повній мірі, або ж, як у нас буває, дрібного ремонту.

 

Якщо ми говоримо про тепловізійне обстеження багатоквартирних будинків, то слід зазначити, що основними проблемами, які стають причиною величезних втрат тепла є:

- Порушення герметичності всіх огороджувальних конструкцій, як наслідок значний термін експлуатації.

- Знос матеріалів утеплення дахів, горищних приміщень, що часто характеризується несправною каналізацією або ж системою водовідведення.

- Замерзлі шви в панельній забудові.

- Холодні протяги через панельні з'єднання.

- Старі віконні блоки в коридорах.

- Вхідні двері без утеплювачів і тамбурів.

- Неутеплені труби опалення, які в кращому випадку гріють не вас, а підвал.

- І багато іншого.

 

Але як можна все це виявити? Кількісно виміряти і надати в наочному вигляді? В цьому Вам допоможе - тепловізійне обстеження. Обстеження тепловізором - це той інструмент, за допомогою якого Ви зможете чітко побачити, деталізувати всі ті місця, які призводять до охолодження будинку. Також можна визначити місця в опалювальній системі, які потребують ремонту, переобладнання або ж додаткового утеплення. Так як кожен втрачений градус - це від 5 до 7% переплати рахунків за опалення Вашого будинку!

 

При цьому Ви зможете отримати звіт, підготовлений професійними енергоаудиторами, про аналіз будинку з розрахунками тепловтрат і термограммами. Правильне використання звіту, дасть Вам незамінний інструмент, який буде основою для планування майбутніх ремонтів, і виділенні додаткового фінансування з боку ЖЕКу, ОСББ або отримання грантових коштів.

 

Хотілося б відзначити, що тепловізійне обстеження будинку дозволяє:

- Виявити всі можливі дефекти будинку, які виробляють до тепловтрат.

- Виявити витоки тепла через систему опалення.

- Знайти приховані комунікації.

Як бонусом може служити додаткова тепловізійна зйомка електрообладнання. Головна ідея представленої послуги - це виявлення несправних контактів, перевантажених фаз, неізольованих проводів.

 

Що входить у дану пропозицію?

1) Консультація при телефонному дзвінку

2) Виїзд на адресу Вашого будинку

3) Аналіз тепловізором на об'єкті - час необмежену

4) Питання від Вас - відповіді від нас

5) Звіт в електронному вигляді

 

Якщо у Вас є бажання отримати консультацію щодо тепловізійного обстеження багатоквартирних будинків, то звертайтесь до нас за телефонами:

 

+38 068 62 77 375 та +38 050 31 84 387 та ми відповімо на всі Ваші запитання. 

 

З повагою, 

головний енергоаудитор 

Петро Галабіцький.