'));} Купити сонячну електростанцію на сонячних батареях для дому в Україні, Києві.

Підвищуємо Вашу
енергоефективність

+38 044 27 73 611

+38 063 70 24 944

Сонячна енергетика

Пошук проблемних фотомодулів за допомогою тепловізійної зйомки.
Стаття повністю
5 причин для монтажу сонячної станції взимку
Стаття повністю
ЯКУ сонячну електростанцію КРАЩЕ ВИБРАТИ ДЛЯ ДОМУ?
Стаття повністю
Як сонячні панелі працюють в зимовий період?
Стаття повністю
Види сонячних станцій
Стаття повністю
Формування вартості сонячних електростанцій
Стаття повністю
Оцінка здатності даху для монтажу сонячних модулів
Стаття повністю
Зелений тариф
Стаття повністю
Мережева сонячна станція 5,0 кВт
Стаття повністю
Мережева сонячна станція 10,0 кВт
Стаття повністю
Мережева сонячна станція 30,0 кВт
Стаття повністю

Сонячні електростанції на батареях в Україні

Слово "фотовольтаїка" поєднує в собі два терміни - "фото" означає світло і "вольтаїка" означає напругу. Фотовольтаїчна система використовує фотоелементи для прямого перетворення сонячного світла в електро енергію.

Фотоелектричні (PV) пристрої за допомогою об’єднання їх в мережеву сонячну станцію генерують електрику безпосередньо з сонячного світла через електронний процес, який відбувається природним чином в певних типах матеріалів, так званих напівпровідниках. Електрони в цих матеріалах, звільняються від сонячної енергії і можуть рухатись по електричному ланцюзі та бути джерелом живлення для електричних пристроїв, або відправлені електроенергії в мережу.

PV пристрої можуть використовуватися як джерело живлення для ламп освітлення у Вашому помешканні, роботи холодильника, чи телевізора, а можуть постачати енергію для великих комерційних підприємств.

Історія фотоелектричної технології, а також мережевих сонячних станцій

Ефект PV спостерігався ще в далекому 1839 році, і був предметом наукового дослідження початку двадцятого століття. У 1954 році в США представили перший PV пристрій сонячної, який генерував невелику кількість електроенергії, а до 1958 року, сонячні батареї уже використовували в різних дрібних наукових і комерційних цілях.

Енергетична криза 1970-х років привела до значного росту інтересу до використання сонячних батарей, сонячних станцій і виробництва з їхньою допомогою електроенергії в будинках і офісах, але велика собівартість генерації значно погіршувала темп розвитку представленої технології.

Промислові розробки і дослідження в наступні роки зробили PV пристрої більш практичними, знизили собівартість, збільшили виробництво і розвивали технологію.

Вартість сонячних батарей

Швидко падаючі ціни зробили сонячні доступнішим, ніж будь-коли. Середня ціна закінченої системи PV впав на 33 відсотків з початку 2011 року, і в середньому на даний час ціна за 1 Вт встановленої потужності становить близько 1$.

Сучасні Photovoltaics

Вартість PV різко скоротилася, так як промисловість масштабує виробництво і поступово поліпшує технологію, використовує нові матеріали для мережевих сонячних станцій. Витрати на установку також зменшуються із зростанням числа кваліфікованих спеціалістів, і надійних монтажників.

Проте, Україна як і раніше залишається позаду інших країн, які ведуть національну політику щодо переходу споживання енергії з викопного палива до сонячних панелей. На глобальному рівні Україна знаходиться на останніх ролях за величиною ринку фотоелектричних установок позаду світових лідерів Німеччини, Японії, Іспанії, США.

Більшість сучасних сонячних батарей виготовлені або з кристалічного кремнію, або тонкоплівкового напівпровідникового матеріалу. Кремній є більш ефективними при перетворенні сонячного світла в електрику, але, як правило, має більш високі виробничі витрати. Тонкоплівкові матеріалів, як правило, мають більш низьку ефективність, але більш простіші і дешевші у виготовленні.

Спеціалізована категорія сонячних елементів - тандемні клітини, що використовуються в приладах, що вимагають дуже малу вагу і дуже високу ефективністю, таких як супутники і військові механізми. Всі типи систем PV широко використовуються сьогодні в різних сферах.

В яких випадках застосовують мережеві сонячні електростанції?

- При постійному підвищенні плати за електроенергію, і при цьому значному зростанні платіжок за неї.
- Пошук постійного додаткового прибутку, без значних інвестицій і з малими супутніми обслуговуючими витратами.
- Вас як інвестора цікавлять нові напрямки розвитку власного бізнесу.
- Потрібно значно знизити витрати на електроенергію на виробництві.

Мережеві сонячні електростанції працюють лише в тандемі з електричними мережами. Інвертор передає в мережу усю генеровану енергію, що надходить з сонячних модулів. Основними цілями таких установок є:

- Суттєве зниження споживання електроенергії.
- Можливість отримання «зеленого тарифу».

На даний момент є можливість формування будь якої системи по встановленій потужності, з різноманітним кроком, конфігурацією та обладнанням. Ми пропонуємо готові комерційні пропозиції, але якщо Ви не знайшли такої у нас, Ви можете замовити безкоштовне формування нової пропозиції індивідуально.

Рекомендується використовувати лише сертифіковане обладнання!

Адже при включенні в електромережу загального користування кожна приватна електростанція повинна проходити обов'язкову технічну перевірку.