'));} Вітро-сонячні станції

Підвищуємо Вашу
енергоефективність

+38 044 27 73 611

+38 063 70 24 944

Вітро-сонячні станції

Раніше в цьому розділі ми вже розглядали окремо вітрогенератор і сонячні електростанції. Тепер ми вирішили представити Вашій увазі таке специфічне рішення, як вітро-сонячна електростанція.

Це джерело використовує максимальний потенціал альтернативної енергії, а також його головною метою є автономне або ж резервне електропостачання об'єкта на основі відновлюваної енергії вітру і сонця. Також вітро-сонячна електростанція є чудовою альтернативою витратного / неможливого підключення лінії центрального електропостачання.

Це комплексне рішення дозволить Вам цілий з високою ефективністю використовувати альтернативні джерела енергії. Це відбувається за рахунок більш активної сонячної радіації влітку і великій швидкості вітру в зимовий період року. Тому комбінація цих станцій призводить до збільшення генеруючої електроенергії.

Використання цієї станції знайшло своє застосування на:

- Віддалених готелях.

- Гірських дачних ділянках.

- Місцях без центральних ліній електропостачання.

- Віддалених складах (для освітлення приміщень).

- Складах, теплицях, фермерських господарствах.

Якщо ж у Вас вже є сонячна батарея, або ж варто вітрогенератор - це хороша можливість доповнити вже існуючий елемент іншим. На щоглі вітрогенератора для прикладу дуже добре стануть кілька сонячних панелей.

Але компоновка системи повинно здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями. Перед початком робіт потрібно провести прорахунки системи і підібрати:

- Потужність інвертора, вітрогенератора, сонячних батарей;

- Діаметр вітротурбіни;

- Вибрати тип вітрогенератора, сонячних батарей;

- Підрахувати приблизну вироблення електричної енергії по місяцях року вітрової станцією, сонячними панелями;

- Підібрати ємність акумуляторних батарей, напруга системи;

Також до даного питання потрібно підійти і з економічної точки зору, так потрібно не тільки побудувати систему, а й оцінити роботу і порахувати одержувану економію в грошовому еквіваленті. При цьому потрібно оцінювати:

- Додаткові витратні матеріали;

- Монтажні роботи, які можуть становити до 15-20% від вартості матеріалів;

- Транспортні та інші витрати до 5% про які завжди все замовчують.

З цього хочеться відзначити, що комплектація у всіх подібна, але розрахунок проводиться під конкретний об'єкт виходячи з даних по споживаної потужності, а також враховується потенціал використання енергії вітру і сонця у Вашій місцевості.