Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 

ТОВ «SVN Energy» було проведено обстеження адміністративної будівлі у с. Денежникове. Проведення енергоаудиту дало змогу зрозуміти поточний стан об’єкту та кроки, які слід здійснити для модернізації та підвищення рівня енергоефективності споруди, а також зменшення, при цьому, плати за енергоносії.

Завданням енергетичного аудиту стало виявлення енергоефективних заходів, що забезпечать суттєве зменшення витрат енергоресурсів та коштів на оплату комунальних послуг, при забезпеченні комфортних умов перебування людей в будівлі.

В рамках поставленого завдання було виконано наступне:

• проведено обстеження огороджувальних конструкцій будівлі (зовнішні стіни, горище та покриття будівлі, підлога адміністративної будівлі, світлопрозорі огороджувальні конструкції та зовнішні двері;

• заплановано проведення тепловізійного обстеження у зимовий період;

• обстежено інженерних систем будинку (системи опалення,системи гарячого водопостачання, освітлення, вентиляції та система холодного водопостачання)

дослідження рівня автоматизації внутрішніх інженерних систем;

• дослідження та розрахунок теплотехнічних та енергетичних показників будівлі;

• запропоновано заходи з енергозбереження та проведено розрахунок строків окупності.

Після впровадження рекомендованих заходів:

• будівля буде мати клас енергоефективності “В” (згідно ДСТУ-Н Б А.2.2- 5:2007). Очікується зниження річних витрат на теплову енергію, до 62%. Викиди СО2в атмосферу зменшяться на 35,01 тонн, згідно Європейської норми EN 15603-2 за Кіотським протоколом.

• комфортні умові в помешканні будуть відповідати нормативним (ДБН В.2.6-31:2006 Зміна №1). При існуючих тарифах на дрова в представленому регіоні простий термін окупності запропонованих енергоефективних заходів становить 11,34 роки.

За більш детальною інформацію звертайтеся за телефонами:

044 277 36 11

063 702 49 44