Підвищуємо Вашу
енергоефективність

До нас звернулася одне ОСББ міста Києва «Тельбін-Комфорт» із проблемою зваємо розрахунку із мешканцями будинку, адже ситуація наступна:

 

В будинку присутні квартири у яких змонтовані індивідуальні теплові лічильники, квартири у яких цих приладів обліку немає, деякі квартири взагалі відмовились від опалення, а ще в придачу потрібно оплачувати послуги опалення місць загального користування.

 

Також у мешканців були підозри про надмірні тепловтрати в магістральних трубопроводах опалення, що проходять у підвалі та автопаркінгу. Після переговорів було прийнято рішення стосовно додаткового проведення тепловізійного обстеження огороджувальних конструкцій та проведення комплексного енергоадиту.

 

Нами запропоновані різноманітні рішення які орієнтовані на зменшення споживання теплової енергії на опалення, побудова теплового балансу будівлі, складання формули для розрахунку між ОСББ та жителями будинку. При впровадженні усіх заходів очікувана економія від провадження очікується в 19,2% від загального річного споживання Гкал та 15,5% електричної енергії.