Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Ефективна програма з енергозбереження від SVN-Energy

Розробка програми підвищення рівня енергозбереження є основою підвищення   енергоефективності будівлі або підприємства.

Для розробки такої програми оцінюються всі чинники, які впливають на споживання енергоресурсів. Після цього складається план дій з оцінкою впливу і термінами окупності заходів. Розташовування пунктів по черговості виконання походить від найбільш ефективного і швидко окупається до найменш раціонального або того що має найдовший термін повернення інвестицій.

 

Програма з енергозбереження складається з наступних розділів:

 

- Дані по всім споживання енергії за попередні періоди (споживання електроенергії, газу, теплової енергії).
- Оціночні дані по будівлі після проведення енергоаудиту (відповідність нормам енергоспоживання, основні проблеми ...).
- Розділ по скороченню споживання газу складається із заходів щодо ремонту обладнання або його заміни, робот з балансування та налаштовування систем, установки додаткової автоматики і систем управління, заходи з утеплення трубопроводів і огороджуючих конструкцій.
- Для скорочення електроспоживання проводиться заміна освітлювальних приладів на LED світильники, для автоматичного керування включенням-виключенням освітлення можлива установка датчиків руху і датчиків освітленості, встановлення та налаштування частотних регуляторів на насоси або обладнання що має електричні двигуни (при роботі на підприємствах).
- Заходи щодо скорочення теплоспоживання, якщо будівля або підприємство підключено до системи центрального теплопостачання. Для цього планується проведення робіт по утепленню огороджуючих конструкцій; герметизація нещільностей в стінах, схилах, примиканнях; заміна вікон та дверей на енергоефективні; установка систем рекуперації теплової енергії у вентиляційній системі.
- Для підприємств в програму підвищення енергоефективності включаються рішення по використанню вторинної енергії; для агрокомплексів вивчається можливість використання відходів виробництва для виробництва теплової енергії а також можливість когенерації.
- Оцінюється можливість використання систем альтернативної енергетики (фотоелектрика, геліосистеми, теплові насоси)
- Комплексно оцінюються витрати на обслуговування планованих систем.
- У перерахованих розділах оцінюється можливості залучення позикових коштів або кредитів на реалізацію заходів. У заключному розділі комплексно оцінюється вплив заходів по підвищенню енергоефективності а також складається баланс наявних ресурсів і комплексна діаграма планованої економії.

 

Якщо Вас зацікавило питання складання чіткого плану то звертайтеся до нас за телефонами +380975153839, +380503582282 або через сайт і ми з задоволенням допоможемо у вирішенні цього питання.

 

Керівник відділу енергозбереження,

Бирюкович Павло