Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Скільки грошей / енергії можна заощадити, отримавши енергетичний аудит?

Коли мова йде про можливу економію енергії на об'єкті від проведення енергетичного аудиту, неможливо зробити оцінку без розуміння того, як будівля працює і використовує енергію.

З урахуванням сказаного, ми бачимо економію понад 60% на деяких об'єктах, причому середня економія складе близько 25-40%. Якщо на об'єкті уже проводилось енергетичне обстеження, і були реалізовані зазначені заходи, цілком можливо, що об'єкт уже ефективний, і в цьому випадку, потенціал енергозбереження може бути дуже малим. Якщо об'єкт знаходиться в експлуатації протягом багатьох років, не проводячи ніяких заходів з енергозбереження, то дуже можливо, що енергоаудит зможе заощадити значну суму грошей.

Якщо ви хочете зробити експрес оцінку, для будівлі, яка не ефективно використовує енергію протягом останніх 10 років, ми можемо говорити про можливість економії до 50-60%. Для будівлі, яка дотримується енергоефективного напрямку протягом останніх 5 років, припустимо, економія може складати до 20% економії. Ці оцінки не можуть бути занадто далеко від істини.

Так як це надзвичайно важко оцінити, скільки ваш об'єкт може заощадити, не знаючи багато про вашу компанію, ми будемо раді надати Вам консультації з приводу енергозбереження.

Після обговорення з Вами, ми можемо вирішити, чи потрібний вам енергетичний аудит, і якщо ви робите, то який його вид буде найкращим чином задовольнити вас і ваш центр.

Попередній аналіз використання енергії містить:

Всі рівні аудиту вимагають попереднього аналізу використання енергетичних ресурсів, який включає в себе наступне:

·         Відвідування об'єкта з метою оцінки потенціалу енергозбереження та енергоспоживаючого обладнання;

·         аналіз рахунків за комунальні послуги;

·         зведення даних по рахункам за комунальні послуги;

·         розрахунок інтенсивності використання енергії;

·         порівняльного аналізу використання енергії компанією в порівнянні із схожими в тому ж регіоні

Енергоаудит є професією, як і адвокатська діяльності. Не всі адвокати можуть отримати один і той же результат, це порівняння також відноситься і до енергоаудиторів.

Якість вашого звіту енергоаудиту дійсно має значення. Погано виконаний енероаудит може призвести до витрачання зайвих інвестицій на нерентабельні заходи з енергозбереження. Більшість об'єктів мають обмежений бюджет для енергоефективності. Найкраще використовувати цей бюджет на кращі заходи з енергозбереження. Погано проведені аудити часто пропускають їх.

Якщо ви плануєте, виходячи з рекомендацій, представлених у доповіді про ревізію енергії, то доцільно, коли ви вибираєте аудитора. Обов'язково вибрати аудитора, який:

Пам'ятайте, що погана порада гірша, ніж її відсутність.