Підвищуємо Вашу
енергоефективність

 Маючи великий досвід в сфері енергозбереження та енергоефективного будівництва ми можемо проводити глибоку перевірку проектів для оцінки їх інвестиційної привабливості. Ми постійно поповнюємо базу об'єктів, які шукають фінансування та спілкуємося з інвестиційними компаніями. Якщо інвестор знайшов потенційний об'єкт для інвестицій, то ми можемо зробити необхідні розрахунки, результатом яких буде експертний висновок з термінами окупності рішень, оглядом альтернативних рішень, розрахунок NPV і оцінка ризиків.

 

 Основні етапи проведення експертизи:

- визначення доцільності концепції і можливості його реалізації;

- оцінка впливу частин проекту друг на друга;

- оцінка вартості реалізації;

- оцінка прибутковості заходів;

- пошук альтернативних рішень;

- визначення пріоритетності етапів проекту;

 

Головна мета експертизи - визначення технічної реалізації проекту в рамках заданого бюджету. Також оцінюються технічні ризики.

 

В оцінку входить і перевірка на відповідність законодавчим нормативам і екологічним нормам. Перевіряється, який вплив матиме проект в довгостроковій перспективі. Оцінюються можливі шляхи масштабування і його розвиток. При розгляді кейса також враховуються юридичні ризики і проводиться експертиза договорів. У висновках можуть даватися технологічні та цінові рамки для постачальників матеріалів та необхідного обладнання.

 

Оцінка вартості робіт проводиться за двома критеріями:

 

1) Перелік всіх витрат.

2) Перелік вигод при реалізації проекту.

Після цього проводиться розрахунок періоду окупності, тобто період, коли ефект від вигод перекриє всі витрати. Але не завжди привабливість проекту можна оцінити прямими методами. Адже для підприємств, проекти, що підвищують їх енергоефективність, можуть відкрити двері на нові ринки. Також, варто враховувати постійне подорожчання енергоресурсів та інфляцію. Тому детальна експертиза проектів для інвестицій завжди прив'язується до конкретних цілей та завдань,як інвестора, так і власників проекту.

 

Для тих хто знаходиться на стадії пошуку інвестицій ми надаємо:

 

1. Консультації при підготовці проектної документації.

Власник або ідейний натхненник може звернутися до нас через форму зворотного зв'язку. У ній потрібно описати суть проекту з його базовими показниками. Ми маємо достатню кваліфікацію в питаннях складання бізнес-плану, ТЕО і оформлення заявок.

2. Консультації з пошуку фінансування.

- Визначення потенціалу проекту і його інноваційності на ринку.

- Перевірка проекту на відповідність правилам "зелених інвестицій" або кіотського протколу.

- Підбір інвесторів в Україні, виявлення можливої участі в міжнародних програмах.

- Підготовка документації для участі у тендерах.

 

Якщо у вас виникли питання по інвестиціяму проекти підвищення енергоефективності,то телефонуйте зараз. І ми відповімо на всі ваші запитання.