Підвищуємо Вашу
енергоефективність

5 причин для монтажу сонячної станції взимку

1. У вас є час для підготовки.

 

Якщо ви вирішили встановлювати сонячну станцію на своєму будинку - то зима це найкращий час для початку цього процесу.

 

Адже вибір обладнання, узгодження комплектації, розробка оптимальних технічних рішень, оформлення документів для отримання зеленого тарифу, займають не один день. Так навіщо витрачати літню пору, під час якої станція може виробити максимальну кількість енергії? З нашого досвіду, від моменту прийняття рішення до повного запуску системи проходить від двох до шести місяців. Адже кожна сонячна станція індивідуальна практично за всіма параметрами.

 

2. Отримуйте найвигідніші ціни.

 

Зима це час коли монтажники вільні і виконують роботу без поспіху і максимально ретельно. Багато компаній в цей час виконують проектні роботи безкоштовно. Також це сезон максимальних знижок на обладнання.

 

3. Пізніше не означає вигідніше.

 

Згідно з прийнятими законами, зелений тариф знижується. У 2015 році ви отримували 0,19 євроцентів за кВт, в 2016 це вже 0,18 а з 2017 це буде вже по 0.17 євро центів. "Зелений тариф" фіксується на момент прийняття станції в експлуатацію. Тому хто раніше встиг той більше заробив.

 

4. Взимку працюється легше.

 

Досить часто взимку комфортніше працювати (якщо температура не -20). Сонячна літня погода хороша для вироблення електрики, але в спеку на даху температура може підніматися до +40 град. Тому багато бригади дуже за попрацювати і в зимовий час.

 

5. Електроенергія виробляється цілий рік.

 

Менша кількість енергії яку ми отримуємо в зимовий час ніяк не пов'язане з зовнішньою температурою. Воно залежить тільки від тривалості сонячного дня і від хмарності. А холодна температура тільки на користь напівпровідникових систем.

 

З огляду на вищезазначене можна сказати що в будь-який час року можна знайти як позитивні так і негативні моменти в установці сонячних станцій. Але одне можна сказати точно. Чим раніше ви встановите сонячну станцію тим раніше будете отримувати безкоштовну енергію для свого будинку або бізнесу.

 

Якщо у вас виникли питання з приводу установки фотоелектричний станції то телефонуйте за тел. +38 063 702 49 44 і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.