Підвищуємо Вашу
енергоефективність

Будівництво енергоефективного будинку повинно починатися з проекту. Про проекти енергоефективних будинків ви можете почитати тут. Якщо проект розроблений і ви готові приступати до будівництва то ми порадимо вам вибрати грамотного бригадира або компанію з “толковим” бригадиром, якому ви довірите будівництво вашого будинку.

 

На що варто звернути увагу при виборі бригадира?

 

  • - Досвід його роботи і перелік успішно побудованих об'єктів (бажано енергоефективних)

Якщо у бригадира є досвід проведення тестів на герметичність будівель і є навички володіння тепловізором це безсумнівний плюс.

Вам потрібно буде відвідати пару його об'єктів в процесі зведення. Адже процес створення енергозберігаючого будинку вимагає підвищеної уваги, як до деталей проекту так і до якості виконання робіт.

  • - Наявність постійних бригад робітників.

 

Якщо є сумніви з приводу особистих якостей людини то можна попросити координати людей які вже заселилися. До етапу розрахунку кошторису бажано мати кілька кандидатів. Якщо ви знайшли ідеального бригадира який має завантаження на кілька місяців то можливо варто записатися до нього в чергу і почекати.

 

На етапі розрахунку кошторису звертайте увагу на її деталізацію і умови отримання бригадиром преміальних (вони можуть бути заховані в вартість робіт а можуть бути окремою цифрою за дужками). Порівнюйте підсумкові цифри з усіма розвантажувально-навантажувальних заходами, виплатами за доставку матеріалів і т.д.

 

Свої кошториси ми намагаємося максимально деталізувати.

 

Після того як кошторис складено приходить черга складання календарного плану і плану закупівлі матеріалів.

 

Залежно від того яке будівлю планується побудувати різняться і етапи закупівлі матеріалів. При будівництві з дерев'яного каркаса закупівля матеріалів буде починатися з замовлення сухих лісоматеріалів (бажано це робити за півтора-два місяці). Якщо з SIP панелей то першим етапом буде розкрій і замовлення SIP панелей. Якщо з газобетону і керамблока то ми починаємо з фундаментів.

 

При будівництві фундаментів енергозберігаючого будинку основна увага приділяється його утеплення з метою виключення містків холоду. У каркасному або споруді з СИП панелей хорошим варіантом буде виготовлення утепленій фундаментної плити. Рішення по типу фундаменту повинно прийматися на етапі проектування на підставі умов геологічних вишукувань.

 

Дуже бажано залучати архітектора або конструктора в якості авторського нагляду за будівництвом. Також авторським наглядом за дотриманням рішень прийнятих в проекті може виступати і незалежна компанія.

 

Після заливки фундаментів настає черга стін. Ключовими вузлами є примикання стіни і підлоги, перекриття і вікна. При монтажі вікон слід стежити за якісним утепленням зовнішніх і внутрішніх укосів, герметизації монтажного шва герметиками.

 

 

Наступним ключовим етапом буде вузол примикання покрівлі з зовнішніми стінами і ступінь утеплення перекриття другого поверху.

 

Не зайвим буде зазначити питання забезпечення герметичності будівлі. У каркасних це забезпечується ретельної укладанням пароізоляції з проклеюванням всіх стиків і примикань. А в газобетонних шаром цементно піщаної штукатурки.

 

Ми розглянули тільки основні моменти на які варто звернути увагу. А в кожному проекті є свої ключові особливості.

 

Ми можемо допомогти вам на кожному етапі:

  • - створення архітектурного проекту

  • - розробці конструктивних рішень

  • - розробці інженерних систем

  • - розрахунку кошторису на будівництво

  • - проведенні авторського нагляду за енергоефективним будівництвом

  • - організації будівельних робіт

  • - забезпеченні інженерними системами

  • - організації оздоблювальних робіт

 

Якщо ви зацікавлені в наших послугах по будівництву то телефонуйте нам і ми допоможемо вам на кожному етапі. Адже при створенні енергозберігаючого будинку немає дрібниць.